Komiks Mladí titáni: Raven
MERCH

14,50
Nákupom získate 0.44 kreditov
Lokalizácia: Česká lokalizácia
Kód produktu: 47056
 • Tragická nehoda pripraví sedemnásťročnú Raven Rothovú nielen o adoptívnu matku ale aj o pamäť. Dievča sa presťahuje do New Orleans, aby dokončila strednú školu... a začala svoj život od nuly.

  Raven si pamätá každodenné záležitosti, napríklad ako uvariť cestoviny alebo vyriešiť matematickú rovnicu, ale nedokáže si spomenúť na seba samú – kým bola pred nehodou ani aká bola jej obľúbená pesnička. A keď sa začnú diať prapodivné veci, Raven dostáva pocit, že si ani spomenúť nechce.

  Zatiaľ čo sa zbližuje so svojimi novými priateľmi – vrátane sesternice Max a Tommyho Torresa, chlapca, ktorý ju prijíma takú, aká je – musí sa rozhodnúť, či je pripravená postaviť sa tajomstvu svojej minulosti… a narastajúcej temnote vo svojom vnútri.

  Grafický román jednej z najpredávanejších autoriek podľa New York Times, Kami Garciovej, a v oblasti komiksu iba debutujúceho výtvarníka Gabriela Picola, prináša fascinujúci príbeh o hľadaní sily naučiť sa dôverovať ostatným ľuďom – a sebe samým, nech už sme kýmkoľvek.
  Autor: Kami Garcia
  Kresba:
  Gabriel Picolo
  Počet strán: 288
  Formát: 152 x 230 mm
  Väzba: viazaná
  Tlač: farebná
  Prezrite si listovaciu ukážku komiksu! 
  Komiks Mladí titáni: Raven
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Komiks Mladí titáni: Raven!

Sledujte nás na instagrame