Nastavenie súkromia

Pri prezeraní nášho e-shopu spracovávame vaše údaje pre zlepšovanie našich služieb, zaistenie vašej bezpečnosti alebo tvorbu štatistík. Do vášho zariadenia tiež ukladáme cookies tretích strán. Ak nám dáte súhlas, môžeme náš web tiež prispôsobiť na základe vášho správania a s vaším súhlasom tieto informácie tiež odovzdať reklamným spoločnostiam a sociálnym sieťam, aby vám zobrazili cielenú reklamu.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov a o svojich právach, ako je právo na sťažnosť, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.

Marketingové súhlasy

Reklamné súbory cookies zhromažďujú informácie pre lepšie prispôsobenie reklamy vašim záujmom, a to nielen na našich webových stránkach. Ak nám svoj súhlas nedáte, nebudeme vám môcť zobraziť reklamu na základe vašich záujmov.

Uplatnenie práv

Rovnako ako my máme svoje práva a povinnosti pri spracovaní vašich osobných údajov, máte tiež vy pri spracovaní svojich osobných údajov určité práva, ktoré môžete uplatniť prostredníctvom formulára nižšie.

Vašu žiadosť vybavíme bez zbytočného odkladu, maximálne však do jedného mesiaca. Vo výnimočných prípadoch, najmä z dôvodu zložitosti vašej požiadavky, sme oprávnení túto lehotu predĺžiť o ďalšie dva mesiace. O takom prípadnom predĺžení a jeho zdôvodnení vás samozrejme budeme informovať.