Predstavujeme našu prvú videoreklamu
V Xzone máme konečne svoj videospot

30. 10. 2023 14:00
Naozaj je to tak. Xzone ani po neuveriteľných 22 rokoch na trhu nemal ešte žiadnu videoreklamu. Hovoríte si, že je to hlúposť? Nie, nie je. Nejaké pekné kúsky by sa v našom dlhoročnom repertoári našli, ale vždy išlo o reklamu na konkrétny produkt - očakávanú hru. Na slovenskom trhu ide určite o prvú veľkú reklamu v takomto formáte a máme z nej veľkú radosť.

Nie, že by pre nás značka Xzone nebola dôležitá. Naopak. Len sme vždy verili, že najlepšou reklamou je jednoducho byť skvelý obchod a parťák všetkých zberateľov ako sme my sami. „Spokojný zákazník predáva najlepšie,“ razil dlhé roky náš veľký šéf Martin Schovanec. Do súťaže veľkých hráčov na trhu, o najvtipnejší dvojzmysel alebo najukričanejšieho maskota sme sa nikdy púšťať nechceli. Stále veríme, že dobrá služba je tá najlepšia reklama, a veľmi ďakujeme všetkým zákazníkom, ktorí nám to pravidelne potvrdzujú. Napriek tomu však nastal čas na náš „skok odvahy“.

Predstavujeme vám našu prvú brandovú Xzone videoreklamu!


Čo na ňu hovoríte?

Nechajte si ju pekne vstrebať.

Zaspomínajte na detské roky. Povinný prázdninový pobyt u babičky. Nasajte vôňu starého nábytku a ešte starších kníh v zatuchnutej knižnici. Niečo tu ale nesedí. Babička vyzerá, že Boh je pre ňu Alanis Morissette? V policiach je naozaj manga? A kde sa vzal tento podivný kľuč? Značí veľké X vždy poklad??

Našou videoreklamou sme sa snažili podčiarknuť to, o čo nám išlo vždy najviac. Prinášať všetkým fanúšikom radosť do ich domovov, nehľadiac na to, v akom roku sa narodili, kým sú a čo robia. Fanúšik sa skrýva v každom z nás. Naši zákazníci sú, rovnako ako my, nadšení hráči, diváčky, čitatelia alebo poslucháčky. Sú to fanúšikovia svetov, ktorým vládnu príbehy. Každý z nás príbehy hltal už od mala. Príbehy sú to, čo nás drží pri obrazovkách a papieri. Dobrý príbeh sa pozná tak, že nechceme, aby skončil. Chceme v ňom zostať čo najdlhšie, lepšie spoznať našich obľúbených hrdinov, zanôtiť si známe melódie a vyzdobiť si náš brloh. A práve od toho je tu Xzone.

S nami príbehy nekončia.Videoreklamu budete stretávať na všetkých sociálnych sieťach a Youtube. Do televízie sa zatiaľ nevydáme. 

Dajte nám vedieť, ako sa vám reklama páči napríklad na našom Facebooku a Instagrame.

Tím Xzone.