Pokémon Dash
NDS

19,99
Nákupom získate 0,08 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Kód produktu: 12001
 • Vybojujte v úlohe Pikachu zlatú medailu. ; Ovládanie prebieha s pomocou DS dotykovej obrazovky. ; Režim Grand Prix ponúka 25 rôznych okruhov v rozmanitom teréne ( napr. ľad, les, sopka atď. ) ; Vložte akúkoľvek Pokemonskú GBA hru do slotu DS GBA a získajte nové okruhy. ; Možnosť bezdrôtového prepojenia ponúka účasť v hre s šiestimi hráčmi, v závodoch head-to-head ( je treba, aby každý hráč vlastnil svoju kópiu hry).
  Pokemon Dash je súťažiaca hra, v ktorej vystupujú Pokemonské postavičky. Ich ovládanie prebieha s prostredníctvom dotykovej obrazovky. Hráči ovládajú Pikachu a musia úspešne prejsť niekoľkými kontrolami, než sa dostanú až na koniec okruhu. Každý okruh sa odohráva na rozsiahlom priestranstve, a hráči sa na ňom môžu stretnúť s rôznymi typmi terénov, s vodou, snehom, skalami, lesmi atď. Pohyby Pikachu sa prispôsobujú k danému prostrediu, tzn. napr. spomalenie v lese atď.)

  Podporné prostriedky nachádzate na jednotlivých okruhoch, a slúžia k urýchleniu na určitom povrchu, napr. v lese alebo na snehu. Kontrolné body môžu byť od seba pomerne vzdialené. K dosiahnutiu vzdialených kontrolných stanovísk sú na okruhu rozmiestnené balóny, a tak môžete rýchlejšie prekonať i väčšiu vzdialenosť. Hráči ovládajú Pikachu dotykmi na obrazovku v smere, ktorým sa má Pikachu pohybovať. Spodná obrazovka slúži k ovládaniu a sledovaniu Pikachu. Horná obrazovka zobrazuje miesto ďalšieho kontrolného stanoviska na mape a informácie o závode. (napr. názov okruhu, meno vedúceho pretekára alebo uplynulý čas).

  Súčasťou hry je niekoľko režimov, od režimu pre jedného hráča, jeho súčasťou sú režimy Regular , Grand Prix a Hard Grand Prix, až po režim pre viacerých hráčov.

  Hráči môžu do slotu systému DS GBA vložiť akúkoľvek hraciu kazetu GBA (Pokémon Ruby / Sapphire / FireRed / LeafGreen / Emerald) a Pokémon Dash vytvorí nové okruhy pre ďalších hráčov. Môže ich byť aj 6. Mód pre viacerých hráčov
  Až 6 hráčov sa môže stretnúť v závodnej hre Pokemon Dash. Každý z nich musí mať k dispozícií svoju hráčsku kazetu. Každý hráč ovláda svojho Pikachua. Zúčastní sa niekoľkých závodov po sebe, a za každý z nich sú mu pridelené body v závislosti na tom, akú pozíciu si vybojuje. Po absolvovaní všetkých závodov v sérií vyhráva hráč s najväčším počtom bodov. História: Pokémonské postavy sa stali fenoménom, a pojmami ako Pikachu, Pokéball alebo veta „Gotta Catch Them All“ („Chyť ich všetkých“) sú súčasťou slovníku všetkých mladších milovníkov hier. Od roku 1999, kedy sa Pokemonia objavili po prvý krát, vzniklo 25 Pokémonských videohier na 6 hardwarových platformách.

  Pozrite sa na nich video z hry (IGN.com) [3MB]
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

starwars, hviezdnevojny, obiwankenobi, skrytahrozba
studioghibli, mojsousedtotoro, kuchynskeprislusenstvo
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha