Katalóg

Celkom nájdené: 21
{"products":[{"trida":"A","kod":46612,"imgurl":"covergame\/46612.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Elite Trainer Box","cena":77.18,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-elite-trainer-box"},{"trida":"A","kod":46614,"imgurl":"covergame\/46614.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Mini Tin Magikarp","cena":14.18,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-mini-tin-magikarp"},{"trida":"A","kod":46623,"imgurl":"covergame\/46623.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Pok\u00e9 Ball Tin","cena":18.61,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-poke-ball-tin"},{"trida":"A","kod":47248,"imgurl":"covergame\/47248.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Pin Collection (Bulbasaur)","cena":24.25,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-pin-collection-bulbasaur"},{"trida":"A","kod":46620,"imgurl":"covergame\/46620.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Tin Snorlax","cena":40.6,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-tin-snorlax"},{"trida":"A","kod":46619,"imgurl":"covergame\/46619.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Tin Pikachu","cena":40.6,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-tin-pikachu"},{"trida":"A","kod":46621,"imgurl":"covergame\/46621.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Tin Blissey","cena":40.49,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-tin-blissey"},{"trida":"A","kod":46624,"imgurl":"covergame\/46624.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Great Ball Tin","cena":18.61,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-great-ball-tin"},{"trida":"A","kod":46622,"imgurl":"covergame\/46622.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Ultra Ball Tin","cena":18.61,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-ultra-ball-tin"},{"trida":"A","kod":46613,"imgurl":"covergame\/46613.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Premium Collection Radiant Eevee","cena":77.18,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-premium-collection-radiant-eevee"},{"trida":"A","kod":46245,"imgurl":"covergame\/46245.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Special Collection (Team Valor)","cena":48.91,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-special-collection-team-valor"},{"trida":"A","kod":46625,"imgurl":"covergame\/46625.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Alolan Exeggutor V collection","cena":32.39,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-alolan-exeggutor-v-collection"},{"trida":"A","kod":46243,"imgurl":"covergame\/46243.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Special Collection (Team Instinct)","cena":48.91,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-special-collection-team-instinct"},{"trida":"A","kod":47249,"imgurl":"covergame\/47249.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Pin Collection (Charmander)","cena":24.25,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-pin-collection-charmander"},{"trida":"A","kod":47250,"imgurl":"covergame\/47250.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Pin Collection (Squirtle)","cena":24.25,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-pin-collection-squirtle"},{"trida":"A","kod":46617,"imgurl":"covergame\/46617.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Mini Tin Eevee","cena":14.18,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-mini-tin-eevee"},{"trida":"A","kod":46616,"imgurl":"covergame\/46616.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Mini Tin Snorlax","cena":14.18,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-mini-tin-snorlax"},{"trida":"A","kod":46610,"imgurl":"covergame\/46610.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - V Battle Deck Melmetal V","cena":20.28,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-v-battle-deck-melmetal-v"},{"trida":"A","kod":46244,"imgurl":"covergame\/46244.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Special Collection (Team Mystic)","cena":48.91,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-special-collection-team-mystic"},{"trida":"A","kod":46618,"imgurl":"covergame\/46618.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Mini Tin Blissey","cena":14.18,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-mini-tin-blissey"},{"trida":"A","kod":46615,"imgurl":"covergame\/46615.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Kartov\u00e1 hra Pok\u00e9mon TCG: Pok\u00e9mon GO - Mini Tin Pikachu","cena":14.18,"url":"karetni-hra-pokemon-tcg-pokemon-go-mini-tin-pikachu"}],"total":21,"filter":{"platforma":{"MERCH":21},"pegi":{"0":17,"7":4},"digi_drm":{"Neuvedeno":21},"tags":{"13":{"275":21,"1243":21,"2447":21},"5":{"554":21,"267":17,"70":1,"326":1,"490":1},"7":{"494":14,"486":12,"482":1},"1":{"28":21},"6":{"497":18,"495":1},"4":{"247":18},"2":{"1222":1},"20":{"2326":1}},"cena":{"min":14.180000305175781,"max":77.18000030517578}}}