Resistance: Fall of Man
PS3

(11x)
8,99
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: FPS
Kód produktu: 12535
 • Od 31.5.2014 je ukončená podpora online multiplayeru. Hru bude možné hrať iba offline (1 alebo 2 hráči).

  Exkluzívne FPS pre konzolu PS3, odohrávajúce sa v alternatívnej minulosti, konkrétne v 50. rokoch minulého storočia. K druhej svetovej vojne nikdy nedošlo a celý svet miesto neho demoluje niečo iné, oveľa strašnejšia pohroma – Chimera. Jedná sa o entitu, či skôr rasu neznámeho pôvodu, ktorá sa začala šíriť z Ruska a postupne zachvátila celú Európu. Príslušníci rasy Chimera pritom nebojujú klasickými zbraňami. Ich najväčšia zbraň je vírus, ktorý všetko živé premení na Chimeru.

  Nádej ľudstva na prežitie je veľmi malá a poslednou nádejou sú jednotky Britskej a Americkej armády. Hlavnú úlohu pritom hraje seržant US Army Nathan Hale, do jeho kože sa prevtelíte, aby ste sa v spolupráci so svojimi spolubojovníkmi predsa len pokúsili o nemožné a Chimeru zneškodnili.

  Okrem štýlového spracovania a naliehavej apokalyptickej atmosféry, hra ponúka adrenalínovú hrateľnosť, kde budete v masívnych bitkách páliť po všetkom čo sa pohne a bude to vypadať ako Chimera. Vďaka výkonu HW konzole PlayStation 3 sa dočkáte rozľahlých bojísk s vysokou mierou interaktivity, pokročilej AI nepriateľov i spolubojovníkov a samozrejme i rady audiovizuálnych efektov. Tých si budete môcť užívať ako v singleplayer príbehovej kampani, tak pri hraní niekoľkých multiplayer módov. Podporovaný je aj on-line multiplayer pre 32 hráčov, splitscreen offline multiplayer pre 4 hráčov a kooperatívny multiplayer pre dvoch hráčov, ktorý spolu absolvujú singleplayer kampaň.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (11)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

prostě peckova originalni střílečka top :)

 Neoverený nákup

Hra, která vypadá, jako by měla vyjít ještě na PS2, kde by rozhodně působila kvalitněji. Na PS3 je to slabší kus, ale vzhledem k roku vydání se to dá pochopit. I tak mě tahle hra bavila prakticky od začátku až do konce.

 Neoverený nákup

Tato hra se mi velice líbila díky Chiméře, příběhu, ale také větší obtížnosti protože dnes jsou hry poměrně lehké tak má člověk alespon nějakou výzvu. Už se moc těším na Resistance 3

 Neoverený nákup

Hra se povedla ale víc se mi líbí R2 asi je to tím že sem R2 hrál dřív než jedničku

 Neoverený nákup

Resistace 1 se mi vůbec nelíbila a jsem naprosto znechucen odpudivou grafikou a špatným ovládáním.Snad jen ty Chyméry jsou hezký...Nejhorší FPS na PS3

 Neoverený nákup

Díky výborné hratelnosti a vcelku vtahujícím ději rozhodně padprůměrná střílečka ve skvělém apokalyptickém prostředí. Výborný launch titul pro PS3.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame