Sacred 3 (First edition) - bazar
X360

7.99
Nákupom získate 0.32 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Lokalizácia: Angličtina
 • Bazar - nová nerozbalená hra, poškozená krabička
  Nový nástupca úspešnej série Sacred; Akčné RPG s dych-berúcou grafikou, veľkolepými efektami a hrateľnosťou, ktorá vás motivuje k ďalšiemu postupu; Hlboký svet s bohatou tradíciou a odlišnými kultúrami vás pohltí; Kompetitívny multiplayerový mód pre online komunitu
  Víťazstvo a sláva sú naše!

  Sacred 3 je klasická akcia arkádového strihu a multiplayerom s možnosťou okamžitého pripojenie či odpojenia a to ako v offline verzii pre 2 hráčov, tak i v online pre 4. Rozvíjajte schopnosti svojho hrdinu a spojte sily s ďalšími hráčmi v kooperácii a rozšírte tak svoje možnosti a taktiku. Ovládnite umenie vojny, prebojujete sa cez hordy nepriateľov a staňte sa najväčším hrdinom všetkých dôb.

  Objavujte Ancariu!

  Ponorte sa do bohatej mytológie sveta Sacred. Kontinent Ancaria plný pôsobivých levelov, úplne nových, ale tiež známych prostredí nikdy nepôsobil tak živo!

  First edition je špeciálna edícia určená pre prvné objednávky. Je za rovnakú cenu ako klasická edécia hry Sacred 3, ale navyše obsahuje bonusová DLC: The Underworld Story a The Malakhim Hero.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Sacred 3 (First edition) - bazar!