Sid Meier´s Pirates!
PSP

44,99
Nákupom získate 0,90 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Kód produktu: 12533
 • Nový príbeh vychádzajúci z pôvodného zábavného konceptu!; Nelineárny príbeh, s množstvom úloh, každé rozhodnutie otvára nové cesty a zatvára iné.; S následkami svojich činov sa budete musieť stretnúť po celom hernom svete; Môžete veliť a prepadať 27 rôznych typov lodí plných diel, gulí, strelného prachu a ďalších výbav; bojujte s rôznymi typmi nepriateľov, obchodníkov alebo armádou, s inými pirátmi či šľachticmi; taste zbrane - alebo sa chopte čohokoľvek čo máte po ruke a čeľte protivníkom v boji muž proti mužovi; zúčastnite sa námorných bitiek proti osamelým lodiam i konvojom

  Vžite sa úlohy Pirátskeho kapitána riadiaceho v 17. storočí vo vodách Karibského mora a vydobýjajte si miesto najslávnejšieho a najobávanejšieho piráta histórie. Otestujte svoje schopnosti brázdením morí a prepadávaním lodí a prístavov. Paľte delové salvy alebo zahákujte nepriateľskú loď a ukoristite cenný lup.
  Spolu s vašou povesťou sa budú zvyšovať i schopnosti a počet vašich námorníkov. Stretnete množstvo zaujímavých a nebezpečných postáv, budete riešiť záhady a "kuť" silné spojenectvá!

  Nová verzia pirátov nadväzuje na skvelú hrateľnosť a jednoduché ovládanie a pridáva ďalšie možnosti v bitkách a množstvo ciest, ktorých keď sa dožijete, tak sa dožijete aj šťastného blahobytného dôchodku. Tieto prednosti robia z Pirátov jednu z najočakávanejších hier tohto žánru!

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Sid Meier´s Pirates!? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame