Silent Hill Origins
PSP

(2x)
28,99
Nákupom získate 0,58 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: FPS, Hororové
Kód produktu: 13147
 • Celkom unikátny diel Silent Hillu vyvinutý len na PSP, ktorý hovorí príbeh pôvodnej verzie hry z PSX a osvetľuje i udalostí, ktoré ju predchádzali,avšak s niekoľkými pomerne závažnými úpravami.

  Hlavným hrdinom je osamelý vodič trucku na svojej pravidelnej ceste, ktorý sa zastaví v mestečku Silent Hill, kde bude nútený čeliť nielen tunajšiemu kultu, ale i nástrahám vlastnej mysli a svojej nepríliš svetlej minulosti, aby sa zo Silent Hillu dostal a konečne odkryl pravdu skrývajúca sa za halucináciami, ktoré ho tak dlho trápia.

  Oproti pôvodnej verzií ponúka Origins nový herný mechanizmus navrhnutý s ohľadom na handheld PSP. Jedným z nich je možnosť brzdiť postup šialených obyvateľov mestečka stavaním barikád z nábytku a z celej rady ďalších objektov porozhadzovaných strategicky po miestach. Hra rovnako prichádza s novou kamerou prispôsobenou širokouhlému displayu PSP a nový je taktiež systém ovládania. Súčasťou hry je i neodmysliteľný originálny hudobný sprievod od skladateľov Akiry Yamaoky a nechýba ani hneď niekoľko nových postáv.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (2)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • hustá grafika a příšerky taky nejsou medík.příběh se jim povedl a již to je 5 sillent hill ze série.Opravdu na PSP nářez..
  • začátek je celkem blbej a těch zbraní tam nemuselo být tolik.také by tam mohli dát parťáká se kterým byste spolupracovali

  pěkně udělaná krajina nepřátele a příběh

  blbé jste tam sami a začátek by mohl být podobný jako v dead space.

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • atmosféra ještě hustší než mlha ve hře, konečně jsme se dověděli jak to všechno vlasně začalo, grafika, větši důraz na boj zblízka, příběh je plný překvapení
  • pokud jste nehráli alespoň první Silent Hill na PSX, tak zde budete v příběhu docela ztraceni, pro někoho může být důraz na boj zblízka zápor (pro mého bratra například :) )

  Nový prequel k dnes už legendární survival-horror sérii Silent Hill, je určitě něco co by si ,žádný fanda této série nemél nechat ujít.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame