SK - PS Store el. peněženka - 100 EUR (DIGITAL)
PS Digital

116,99
Nákupom získate 1,17 kreditov
Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Aktivácia: PlayStation StorePlayStation StoreŠtítky: Digitálna mena
Kód produktu: 921250516
 • Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na slovenský (SK) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat!
  Jednoducho pridajte prostriedky na svoj účet pre PlayStation™Network bez kreditnej karty. Použite ich na čokoľvek z najväčšej knižnice s obsahom pre PlayStation® na svete vrátane:
  • hier
  • virtuálnej meny a doplnkov
  • predplatného a ďalšieho obsahu
  AKO SI UPLATNIŤ:
  1. Prihlás sa do služby PlayStation™Network alebo si vytvor účet na lokalite playstation.com.
  2. Prejdi do časti „Redeem Codes“ (Uplatniť kódy) v obchode PlayStation™Store a zadaj 12-číselný kód z kupónu.
  Vydavateľ kupónu s kódom: Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikačné číslo spoločnosti: 06020283), 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Spojené kráľovstvo. Kupón si môžu u vydavateľa uplatniť len používatelia starší ako 18 rokov, ktorí majú účet v sieti PlayStation™Network registrovaný na Slovensku. Na ponuku sa vzťahujú zmluvné podmienky, zásady ochrany osobných údajov, zmluvné podmienky používania kupónu s kódom, zmluvné podmienky používania softvéru a ďalšie špecifické podmienky vzťahujúce sa na obsah/službu. Pozrite si stránku
  www.playstation.com/legal/PSNTerms. Ak nesúhlasíte s obsahom týchto podmienok, neuskutočňujte nákup. Prostriedky peňaženky PSN môžu vlastníci účtu (a účtu pre detských členov rodiny), ktorí si uplatňujú kupón, používať na úhradu položiek v obchode PlayStation™Store, ktoré sú k dispozícii pre vlastníkov účtov registrovaných na Slovensku. Na vlastníkov účtu mladších ako 18 rokov sa vzťahujú ďalšie obmedzenia. Pri niektorých nákupoch predplatného musí mať vlastník účtu zaregistrovanú platobnú kartu. Vyžaduje sa kompatibilný systém od spoločnosti Sony, ako aj internetové pripojenie. V zmysle príslušných miestnych právnych predpisov kupón s kódom nie je možné zameniť za hotovosť a nesmie byť predmetom predaja ani inej výmeny. V prípade straty, odcudzenia, poškodenia po zakúpení alebo využitia bez vášho súhlasu sa za kupón neposkytuje náhrada. Kupón je jednorazový.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si SK - PS Store el. peněženka - 100 EUR (DIGITAL)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

demonslayer, cinema, xzonesk, kimetsunoyaiba
spongebobsquarepants, youtooz, figurky
Instagram
nekopara, catgirls, , vanilla, chocola, popupparade, animefigures, zberatelskefigurky
pokémon, pokemontcg, tcg, pokemon, pokemonsk
heistgeist, indiegamedev, xzoneedicia, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra, miniartbook