Skater XL
SWITCH

24,99
Nákupom získate 0,50 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Skateboard
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 57311
 • Skater XL na Nintendo Switch je verný svojim koreňom ako otvorený, kreatívny sandbox, kde môžete jazdiť na skejte, filmovať, tráviť čas a tvoriť, a to všetko podľa svojho. Vďaka funkciám, ako je voľná jazda pre viacerých hráčov, editor záznamov, úpravy postáv a rozrastajúca sa knižnica stiahnuteľných užívateľských modifikácií, vybavenia a máp, prináša Skater XL tú najplynulejšiu a najreaktívnejšiu realistickú skateboardovú hru, ktorá kedy na Switch vyšla.

  60 FPS NA SWITCH
  Vďaka vzácnym a plynulým 60 snímkam za sekundu v ručnom režime si môžu hráči na Nintendo Switch užiť jazdu na skateboarde na cestách a úplne si vychutnať oceňovanú fyzikálnu hrateľnosť Skater XL. Skateboarding s ovládačmi Joy-Con ešte nikdy nepôsobil tak plynulo a reaktívne!
  Skater XL
  JAZDITE NA SKEJTE ALEBO RELAXUJTE ONLINE
  Bavte sa až s 10 kamarátmi online, čo napodobňuje skutočný zážitok z ulice, a dávajte dohromady trasy, sledujte ostatných hráčov alebo sa jednoducho prejdite so svojou partiou.
  tony hawk
  OBROVSKÝ KATALÓG MODOV DOSTUPNÝ V DEŇ VYDANIA
  Hráči Skater XL na Switch budú mať vďaka technológii Mod.io okamžitý prístup k veľkému výberu modifikácií od zapálených tvorcov a vymyslených skateboardových značiek. Okrem všetkého oficiálneho obsahu si môžu hráči nájsť dokonalý vzhľad alebo si stiahnuť najnovšie vybavenie vďaka tej najrozsiahlejšej knižnici so skateboardovým obsahom všetkých čias.
  pro skater
  HRAJTE AKO SKUTOČNÝ SKATEBOARDOVÝ PROFICI
  Vyberte si slávnych profesionálov, ako napríklad Tiago Lemos, Brandon Westgate, Evan Smith a Tom Asta, z ktorých všetci majú vlastné typické vybavenie, ktoré zodpovedá ich štýlu.
  skater hra
  HUSTÝ SOUNDTRACK
  Modest Mouse, Interpol, Animal Collective, Future Islands a Band of Horses, to sú zlaté klince rozmanitej hudby, ktorá sa skvele hodí k atmosfére západného pobrežia v Skater XL.
  hra pro skejťáky
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Skater XL? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek
chainsawman, figurka, funkopop, xzonesk