Soška Star Wars: The Mandalorian - Luke Skywalker Combat Version BDS Art Scale 1/10 (Iron Studios)

197,99
Nákupom získate 3,96 Kredity
Merchandise: Figúrka
Výrobca: Iron Studios
Kód produktu: 46002
 • Limitovaná edícia figúrky populárnej postavy Lukea Skywalkera, ktorý sa objavil v seriáli The Mandalorian, je ručne maľovaná a vyrobená z kvalitného materiálu. Na palube ľahkého krížnika dôstojníka Moffa Gideona využíva záhadná postava majstra Jedi spojenie so Silou. V pravej ruke majstrovsky ovláda zelený svetelný meč. Pri jeho nohách ležia kovové pozostatky smrtiaceho droida Dark Troopera, ktorý je súčasťou bezpečnostnej jednotky, ktorá sa márne snaží zastaviť neúnavného bojovníka. Iron Studios, inšpirované jednou z najpamätnejších scén z poslednej epizódy 2. radu série The Mandalorian, predstavuje sochu „Luke Skywalker BDS Combat Version – Art Scale 1/0 – The Mandalorian“, ktorá prináša najväčšieho hrdinu Star Wars.
  Veľkosť: cca 24 cm
  Materiál: polystone
  Výrobca: Iron Studios

  Socha Star Wars: The Mandalorian - Luke Skywalker Combat Version BDS Art Scale 1/10 (Iron Studios)iron studios luke skywalker bdsfigurka luke skywalkersocha luke skywalkersoška mandaloriansocha star warssoška star wars
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Soška Star Wars: The Mandalorian - Luke Skywalker Combat Version BDS Art Scale 1/10 (Iron Studios)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame