Test Drive Unlimited
X360

(3x)
17,80
Nákupom získate 0,14 kreditov
Štítky: Auta
Kód produktu: 12273
  • Viac než 90 licencovaných značiek ako Lamborghini, Ducati, Aston Martin, Mercedes, Saleen, Shelby, či Jaguár.; Veľmi realistické modely vozidiel i motoriek a to nielen zovňajškom, ale aj interiérovo.; Možnosť vlastnej tvorby závodov na 1000 míľ dlhej ploche havajskej lokality.; Možnosť úpravy strojov vo vlastnej garáži.; On-line podpora pretekov až s 8 hráčmi.

    Pokračovanie známej automobilové série určený priaznivcom automobilových i motocyklových pretekov. Hra ponúka celkom 125 vozidiel a motoriek známych značiek (Lamborghini, Ducati, Aston Martin, Mercedes, Saleen, Shelby, Jaguár), pričom všetky stroje do posledného detailu odpovedajú svojím skutočným predlohám. To platí nielen o zovňajšku, ale aj o interiéru a doplnkoch (sťahovacie okná, rádio, klimatizácia a ďalšie vybavenia).

    Štruktúra samotnej hry je rovnako impresívna ako ponuka dopravných prostriedkov. Okrem klasických módov sa môžete zúčastniť celej rady špeciálnych súťaží, turnajov, ilegálnych závodov a misií, v nich získavate peniaze a za tie si môžete kúpiť a upraviť nielen nové vozidlá/motorky, ale aj domy a garáže. Avšak možnosť tvorby vlastnej postavy a zakladanie spolkov, klubov a únie ako aj detailné štatistiky a vlastné turnaje, či závody s využitím viac než 1000 míľ havajských ciest a diaľnic stojí za pochvalu.

  • Diskusia dočasne vypnutá

    Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

    Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (3)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

výborně udělaná hra se kterou si pohraje každý kdo má rád arkádovější závodní hry někdy náročnější

 Neoverený nákup

Uchvátná hra, ve které zažijete co to znamená Havaj.

 Neoverený nákup

Povedená arkáda, která vydrží hodně dlouho

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame