The Amazing Spider-man
PS3

(1x)
21.99
Nákupom získate 0.22 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: TPS
Kód produktu: 17156
 • Hra sa odohráva krátko po udalostiach z filmu The Amazing Spider-man. Spider-Man si myslel, že jeho nočná mora je na konci. Doktora Curta Connorsa - tiež známeho ako Lizarda - konečne zavreli do Beloit Psychiatric Hospital (psychyatrickej liečebne Beloit); jeho nebezpečné medzidruhové experimenty sa stali vecou minulosti a obyvatelia Manhattanu sa mohli znovu bez obáv uložiť na spánok.

  Lenže v tajných laboratóriách Oscorp HQ pokračuje tím vedcov v Connorsovom silne kontroverznom výskume a podáva zvieratám ľudskú DNA. Lenže potom... no ako to len povedať... veci sa tak trochu vymkli kontrole.

  Medzidruhoví mutanti sa potulujú v uliciach a stokách Manhattanu. Aby to mal Spidey ešte ťažšie, tieto stvorenia sú navyše nositeľmi nebezpečného vírusu, ktorý sa môže preniesť na ľudí a premeniť ich v smrteľne nebezpečných medzidruhových mutantov.

  Šokovaná verejnosť zo situácie viní Spideyho, a tak má náš pavúči hrdina iba jedinú možnosť: neochotne požiada o pomoc svojho bývalého úhlavného nepriateľa, doktora Connorsa, ktorý ako jediný dokáže vytvoriť liek.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 8/10

Zajímavý, akční, zábavný a nabitý herním obsahem. The Amazing Spider-Man měl být jen dalším přírůstkem do řady nepovedených herních adaptací. Nakonec se z něj však vyklubal skvělý akční titul v sandboxovém světě, který si v horkých letních dnech herního sucha rádi sjedete.   Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

To co jsem chtel, to jsem dostal. (+ se tam objevily nove, skvele schopnosti ) bojovy system me nadchl. Ma to mensi mouchy skoro jako kazda hra.