The Chronicles of Narnia
PS2

10,50
Kód produktu: 12283
 • Prežite impozantné dobrodružstvo Narnie v strhujúcej akčnej adventúre, v ktorej musia všetci štyria hlavní hrdinovia spolupracovať, aby porazili sily zla.; Preskúmavajte, objavujte, zbierajte a prebojovávajte si svoju cestu cez nádhernú ale aj nebezpečnú zem Narnia. ; Čelíte silám zla a vyzvite sily dobra na pomoc. ; 4 hrdinovia, každý s vlastnou unikátnou kolekciou schopností, ktorí musia spolupracovať, aby prežili a uspeli. ; Multiplayer hra pre dvoch hráčov. ; Dynamické prepínanie med0zi hrdinami vám umožňuje ovládať všetky 4 hlavné postavy (vždy jednotlivo) v ktoromkoľvek levelu.
  Dobrodružný, akčné poňatý titul podľa fantasy filmu z dielne Walta Disneye - The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and the Wardrobe.

  A o čom to príbeh vlastne pojednáva? Lucy, Edmund, Susan a Peter, objavia pri hre na schovávačku v šatni vstup do sveta Narnia. Deti sa ocitnú v prekrásnej, mierumilovnej zemi, obývanej rozprávkovými zvieratkami, trpaslíkmi, kentaurami a kyklopmi. Biela čarodejnica ale túto zem prekliala a uvrhla ju do nekonečnej ľadovej zimy. Po boku ušľachtilého a hrdinského vládcu Aslana (v podobe leva) sa deti vydávajú do boja proti nadvláde Bielej čarodejnice nad Narniou a snažia sa v neľútostnej bitke túto zem oslobodiť od jej mrazivého čara už raz a naveky.

  Iba títo štyria súrodenci môžu ľud Narnie oslobodiť a svojimi jedinečnými bojovými, ale aj inými schopnosťami zlú ježibabu a jej armádu premôcť. V boji sa stretnete s najrôznejšími monštrami, vrátane minotaurov, vlkolakov, rôznych prízrakov a mnohých ďalších potvor. Okrem akcie sú v hre zastúpené tiež adventúrne prvky, a tak sa môžte tešiť aj na rôzne hlavolamy.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame