The Godfather
X360

(1x)
12,19
Nákupom získate 0,37 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Mafiánske
Kód produktu: 12077
 • Vitaj do Rodiny

  Svet Kmotra - skúste na vlastnej koži desaťročné násilie a vyriadenie účtov, rokoch 1945-55 v New-Yorku.; Klasické filmové scény, nelineárne akcie s misiami s totožnými témami vo filme a s postavami hrajúcími v filme.; Zúčastnite sa deja, vstúpte do filmu so svojou vlastnou mafianskou postavou.; Úcta a následky: musíte využívať, ako aj lojalitu a strach ostatných a získať si v New-Yorku rešpekt. Každé vaše rozhodnutie bude mať následky.; Svet Kmotra: môžete komunikovať s ľubovoľným fiktívnym svetom. Podľa toho ako budete v hre vystupovať sa k vám bude chovať i okolie.; Bojujte o nadvládu nad New-Yorkom: v hre vystupuje 5 rodín: Corleone, Tattaglia, Cuneo, Barzini a Stracci a súperia o vplyv v meste. Scenár k hre editoval autor románu Godfather Returns - Mark Winegardner

  Príbeh o rodine, rešpekte a lojalite - Kmotra, kniha od Maria Puza a film Paramount Pictures sa stali predlohou pre počítačovu hru, v ktorej vstupujete, po krátkej kariére drobného zlodeja, do rodiny Corleonových. Teraz už je len na vás, aby ste si plnením úloh a lojalitou k rodine získali rešpekt a zlepšovali svoje postavenie, až sa nakoniec stanete samotným Kmotrom, ktorému leží New-York pri nohách.
  Vaša postava má vo svojom počínaní veľkú voľnosť a spôsob akým budete riešiť rodinné problémy je len čisto na vás. Vstúpte do sveta mafie, kde predstieranie a vyjednávanie sú vaším lístkom na vrchol.
  Natáčanie filmu Paramount Pictures sa neobišlo bez skvelých Hollywoodských hercov a mnoho z nich sa rovnako podieľalo i na vzniku hry. Postavy v hre budú mať ich vzhľad i hlas. Nájdete tu Marlon Branda ako Dona Vito Corleona, Jamese Caana ako Sonnyho Corleona a Roberta Duvalla ako Toma Hagena.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Daleko detailnější a v každém ohledu o něco lepší než starší verze hry. Pro fanoušky je koupě naprostá povinnost...

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame