The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
SWITCH

53,50
Nákupom získate 1.07 kreditov
 • 53,50 €
  Skladom
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 36248
 • Staňte sa svedkami zrodu Master Sword v The Legend of Zelda: Skyward Sword HD pre Nintendo Switch. Hra pôvodne vyšla v roku 2011 na konzolu Nintendo Wii a bola optimalizovaná pre moderné konzolu s vylepšeným pohybovým ovládaním a novo pridanou možnosťou hru ovládať tlačidlami. Toto dobrodružstvo nás zavedie na počiatok časovej osi hier The Legend of Zelda a poodhalí nejedno tajomstvo sveta legendárnej hry.

  NA POČIATKU
  Skyward Sword HD ponúkne pohľad do najhlbšej histórie série The Legend of Zelda. Link musí cestovať na oblohe i pod ňou a hľadať svoju kamarátku z detstva - Zelda. Vyzbrojený svojím mečom a štítom sa stretne s mocnými nepriateľmi, vyrieši nejednu ťažkú hádanku a bude brázdiť oblaky na chrbte Loftwinga - obrieho operenca. Čaká ho teda nové dobrodružstvo epických rozmerov.

  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
  OVLÁDÁNIE POHYBOM
  Hra má dve ovládacie schémy. V jednom používate odpojenej Joy-Con ovládače, ktoré sa stanú vašim mečom a štítom. Švihom pravého Joy-Conu simulujete pohyb meča, ktorý sa premietne do hry, zatiaľ čo pohybom nahor pri ľavom ovládači potom pozdvihnete štít. Pohyby tiež používate pri výrobe predmetov, ale aj pri streľbe z luku a hádzanie bômb.

  skyward sword hd
  NOVÉ TLAČÍTKA
  The Legend of Zelda: Skyward Sword dostáva prémiovú možnosť ovládať hru tlačidlami tak, aby bolo možné si ju užiť v handheld móde či na konzolu Nintendo Switch Lite. Najväčšou výzvou bolo nahradiť pohyb meča namapováním na tlačidla, čo vývojári riešia pravou analógovou páčkou, kedy pri jej naklonení sa vykoná sek v podobnom smere. Celá hra tak dostáva aj nový rozmer a môžete si ju vziať na cesty.

  remaster the legend of zelda
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči The Legend of Zelda: Skyward Sword HD!

Sledujte nás na instagrame