Matrix: The Path of Neo
PS2

(1x)
19,99
Nákupom získate 0,80 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 16 rokov
Kód produktu: 11632
 • Staň sa Vyvoleným!
  Jasný nákup pre všetkých fanúškov. Spoločnosť Atari a Shiny Entertainment sa rozhodli vytvoriť pokračovanie akčnej hry Enter the Matrix. Ale, oproti predchádzajúcim dielom, bude hra výrazne viac čerpať priamo z filmovej trilógie. Nepôjde o žiadnu alternatívnu dejovú líniu prežívanú s nejakou vedľajšou postavou, ale priamo o najdôležitejšie filmové udalosti. A hlavným hrdinom, nebude nikto iný, ako sám Vyvolený. Neo však nebude jediná hrateľná postava, hráč si môže zvoliť i Morpheusa, krásnu Trinity či agenta Smitha. Do hry majú byť aj začlenené filmové sekvencie zo všetkých troch dielov a dokonca i z Animatrixu.

  V hre budete mať možnosť prežiť Neov postupný vývoj, čo sa týka nielen jeho vylepšovania v oblasti bojových umení (sedem odlišných štýlov boja), ale aj mimoriadne psychické schopností, umožňujú ovládať počítačový svet Matrixu. S tím úzko súvisí i spomalenie behu času, zastavenie guliek.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Tak se tu objevil Neo a s ním i veliká spousta různých comb a tím mylsím opravdu hodně velká spousta jak pro pěstní souboje (comb na ně je nejvíc) tak na meče, tyče, sekerky atd....Můžete si i postupně Nea vytunit dalšími, nebo je zesílit a věřte, že rozdíl je opravdu znát, tak např. před vytuněním vyskočíte tak 2 metry do výšky a potom vyskočíte tak 20 metrů a to je rozdíl ne? :D Souboje jsou velice zajímavé a málo stereotypní, takže se hra dá hrát několikrát. Tvůrci pár věcí na rozdíl od filmu změnily a spíše přidali a rozhodně k lepšímu , protože to co nebylo ve filmu je tady a to je dobré překvapení a dokonce změnili i konec hry, takže je o co hrát. :D
  • Hra má na dnešek už velice zastaralou grafiku a obsahuje několik bugů na uklidněnou.Také nějaké přidané mise co nebyly ve filmu jsou zvláštní a mě se moc nelíbily např. obří nesmrtelný mravenec byl teda vrchol ledovce.

  Dobrá hra za Nea která obsahuje skvělé souboje a starou grafiku, na kterou si rádi zvyknete...

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet