Tom Clancys: End War
X360

(1x)
3,99
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: Real-time stratégie
Kód produktu: 12750
 • 3 znepriatelené strany.; Téma tretej svetovej vojny.; Svetoznáme metropoly ako Paríž, Moskva, či Washington.; Revolučné ovládanie hlasom.

  Revolučná stratégia so značkou Toma Clancyho, ktorá pojednává o téme tretej svetovej vojny. Nepôjde však o nejaké malé bitky, cieľom hry je totiž navodiť dojem celosvetového konfliktu a nie iba lokálne bitky, ako je tomu u väčšiny ostatných realtime stratégií.

  Príbeh ponúka dve príčiny vypuknutia vojny: jednak je tu medzinárodný nukleárny štít zostavený z nespočtu satelitov nesúcich rakety a schopný zastaviť letiacu jadrovú hlavicu. Vďaka tomu môže tretia svetová vojna prebiehať len blízko u povrchu, pretože inak by generálovia proste stlačili pár červených tlačítok a celý svet by zanikol v ohni jadrových explózií. Druhou a hlavnou príčinou vojny je globálna ropná kríza. Navzájom si konkurujúce ropné spoločnosti klamali o veľkosti svojich zásob, aby získali lepšie a dlouhodobejšie kontrakty. Teraz ale ropa došla prakticky všade a veľmoci tak vedú boj o jej zbytky. Obidve tieto príčiny vojny v End War, sú prevzaté zo stránok súčasných novín a ide skôr o nepríjemne reálnu víziu, než o fikciu.

  EndWar obsahuje tri základné úrovne hratelnosti. Tou prvou je pohľad zo satelitu, na ktorom vidíte aktuálne rozdelenie územia, bojové línie a zkrátka celkový stav vojny. Druhou úrovńou je veliteľský pohľad, v ktorom uvidíte taktickú mapu konkrétneho bojiska, na ktorom môžete zadávať pokyny svojim jednotkám – napríklad 20 skupinám pešiakov, vozidiel alebo lietadiel, z ktorých každá v praxi obsahuje až níekoľko desiatok konkrétnych vojakov alebo strojov. Poslednou úrovňou hratelnosti, kde strávite bezkonkurenčne najviac času, je blízky pohľad priamo na bojisko – či je to pešiak alebo pilot lietadla. Posledný popisovaný pohľad je tým hlavným, naplňujúcim zámerom autorov zniesť v RTS hrách kameru z vtáčieho pohľadu dole na zem.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Overený nákup
  • -grafika
  • -ovládání
  • -atmosféra opravdové války
  • -vznik 3 světové války MÁ smysluplný začátek, to znamená, že to není, hele von jó tak já taky.
  • -multiplayer
  • -voice command
  • Je toho opravdu málo co bych této hře mohl vytknout, snad jen, že bojový trojúhelník je až moc tvrdý, tzn že pokud nenajdete protiklad proti té, nebo oné jednotce, tak nemáte šanci.

  Takto má vypadat opravdová strategie nové generace (jak to tak vypadá, tak starcraft 2 bude mít opravdu problém dostat se na nějaké rozumné místo v žebříčku nejlepších RTS), grafika a celkový feel je prostě dokonalý. Nemohu než hru doporučit absolutně každému.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

borderlands, liliththefirehawk, tinytina, figurky
metalgearsolid, hernysoundtrack, vinyl, herneLP, hernahudba, , solidsnake
onepiecemerch, goingmerryship, zberatelskafigurka, modellodi
SeaOfStarsArt, hernecitanie, , BookOfArt, indiehra
zlatosomdoma, zberatelskafigurka, dinosaurove, dinosauri
FunkoPop, JackSparrow, Predobjednavka, PiratiZKaribiku, zberatelskafigurka