Tomb Raider: Anniversary
X360

(1x)
36,99
Nákupom získate 0,74 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: TPS
Kód produktu: 13127
 • Nejedná sa o kópiu prvého dielu TR série z roku 1996, ako by sa mohlo na prví pohľad zdať, ale skôr ide o nový titul, ktorý sa nechal originálom len inšpirovať.

  Hra je postavená na enginme použitom pre Tomb Raider: Legend a nasledovať v nej budete osudy Lary Croft, ktorá je najatá silným syndikátom, aby pre neho získala artefakt známy ako Scion. Časom však Lara zistí, že si z nej urobili syndikát, ktorý má zohrať úlohu v ďaleko väčšom pláne. Lara však vezme situáciu do svojich vlastných rúk, čo ju dovedie až k rozlúšteniu záhady stojacej za tajomným artefaktom Scion.

  Dostanete možnosť pozrieť sa do známych, ale rozšírených miest z pôvodnej hry, medzi nimi nechýba ani Peru, Grécko, Egypt a ďalšie. Jednotlivé úrovne však boli upravené tak, aby sa dali prechádzať s niekoľkými spôsobmi. Nájdete v nich navyše nové hádanky, budete používať nové doplnky a využívať i rozšírené Lariné akrobatických schopností. Na druhej strane na vás čakajú i ďaleko chytrejší nepriatelia vrátane krokodílov, vlkov, medveďov a chýbať nebude ani T-Rex.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • 1-Je to předělávka první Lary.2-Prostředí levlu.3-Skakaní,houpaní,hledaní artefaktu.
  • 1-Starší grafika.2-Někdy zlobí kamera.

  Lara je předělávka 1 Lary z 1996 coš taky velice ocenuji předělavaní starých her(co bych dal za takový předělaný REZIDENT EVIL 1,2,3)I když je to předělávka nových nápadu není nouze vše přidáno z TB LEGEND.Prostředí je opět fajn kdy si projdete PERU,ŘECKO,EGYPT.Zbraní není moc ale opět stačí.Bossove jsou fajn spestření.Fajn Lara předělávka se opravdu povedla,přál bych si víc starých her v novém enginu.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame