Tomb Raider 7: Legend
X360

22,99
Nákupom získate 0,92 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: TPS
Kód produktu: 11897
 • Lara po rokoch znovu ožila, a to najmä vďaka zvýšenému počtu polygónov, novým animáciám a aj vďaka upraveným telesným proporciám.; Lara sa po fiasku v minulom diele znovu vracia do starobylých hrobiek po celom svete, kde na ňu čaká odhalenie rady tajomstiev.; Vďaka prepracovanému systému ovládania je manipulácia s Larou úplne intuitívnou a ľahko zvládnuteľnou. Inak povedané, koniec by mal byť padanie do hlbín bez vlastného zavinenia.; Nový systém dynamickej animácie kladie dôraz na neustali nadväzujúci pohyb všetkých postáv, s Larou na prvom mieste. Vďaka tomu môže Lara plynule prechádzať z jedného pohybu do druhého a s ľahkosťou a tak prekonávať radu po sebe nasledujúcich prekážok.; Široká ponuka exotických miest vrátane hrobiek, zasnežených plání, nebezpečnej džungle, starých ruín a ďalších hrozných miest.
  Archeologička Lara Croft je späť a v tej najlepšej forme za svojou kariéru. Tentokrát je cieľom jej dobrodružstva starý anglický artefakt, na jeho získanie ju bráni celá rada nepriateľov vrátane jedného nepriateľa, ktorého dlho považovala za mŕtveho.

  Všetky miesta sú navyše vďaka užitiu reálnej fyziky interaktívne, čo umožňuje nachádzať vlastné riešenie celej rady problémov. Okrem akrobatickej akcie, sa dočkáte aj adrenalínových prestreliek, užijete si aj dopravné prostriedky a riešenia jednoduchých hádaniek.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka