Top Spin 2
X360

13,30
Nákupom získate 0,13 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 7 rokov
Štítky: Tenis
Kód produktu: 11966
 • 24 licencovaných tenistov ako Roger Federer, Carlos Moya, aj.; Vyvážená miera simulácie a arkády.; Široká škála úderov.

  Top Spin 2 nadväzuje na úspešný prví diel, ktorý sa zariadil k najpopulárnejším športovým titulom pre platformu Xbox. Druhý diel ponúka všetko čo bolo na pôvodnej hre dobré, prináša radu nových prvkov a hlavne ponúka nové spracovanie využívajúc hardwer konzolu Xbox 360.

  Hra ponúka rovnako ako aj jeho predchodca balík (presne 24) pred pripravených tenistov vytvorených podľa skutočných predlôh, medzi ne patrí Andy Roddick, Roger Federer, Carlos Moya, Tommy Haas, James Blake, Lleyton Hewitt, Guillermo Coria, Tim Henman, Max Mirnyi, Alex Kuznetsov, Brendan Evans, Venus Williams, Maria Sharapova, Ai Sugiyama, Lindsay Davenport, Anastasia Myskina, Daniela Hantuchova, Svetlana Kuznetsova, Amelie Mauresmo, Alicia Molik, Angela Haynes, Jamea Jackson a Corina Morariu.

  Hlavným prvkom Top Spin 2 je tzv. DigitalIdentity. Vďaka tomuto prvku si môžete vytvoriť športovca presne podľa svojich predstáv, takže aspoň čo sa vzhľadu a základných vlastností týka. Upravovať je možné účes, oblečenie (tričká, kraťasi, topánky, telesné proporcie, skratka všetko čo má podstatný vplyv na vzhľad. S vlastnoručne vytvoreným športovcom sa tak vydáte na dlhú cestu, ktorá vás skrz náročných turnajov a tréningov zavedie až medzi tých najlepších tenistov.

  Rovnako ako prví diel je i diel druhý zdravým kompromisom medzi arkádou a simuláciou. K dispozícií je tak široká škála úderov, ktoré však môžete ale nemusíte užívať. Pokiaľ ich užívať budete, tak sa medzi špičku dostanete rýchlejšie. Pokiaľ zostanete u nejakých troch základných úderov, tak bude vaša cesta dlhšia. Top Spin nie je Virtua Tennis, čo je príklad skvelej športovej arkády.

  Top Spin 2 je Xbox 360 titul, takže podpora multiplayeru skrz Xbox Live je povinná, rovnako ako hi-res grafické spracovanie a motion capture animácia. Spoločnosť Microsoft si podobné veci stráži. O technické spracovanie rozhodne strach mať nemusíte.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, českéhry
fallout, falloutseries, falloutanthology
darksouls, fromsoftware, hernecitanie