Touch Golf: Birdie Challenge
NDS

36,60
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Kód produktu: 12010
 • Golf ako má byť
  8 postáv s odlišnými vlastnosťami a vzhľadom.; Zlepšovanie postáv vďaka s zabudovaným RPG prvkom.; Množstvo režimov a možnosť upravovania vlastností a parametrov vašej postavy. ; Bezdrôtový multiplayer aj pre štvoricu virtuálnych golfistov s jedinou hernou kazetou!
  Golfová simulácia, ktorá je zaujímavá predovšetkým tým, že hráč kontroluje pohyb svojich golfových pálok. Klasický odpal tak prebieha tým spôsobom, že hráč naznačí pohyb na dotykovom display a jeho avatár v hre loptičku odpáli. Sila odpalu, rotácia loptičiek a ďalšie vlastnosti úderu pritom závisia na tom, akým spôsobom hráč so "štýlusom" zachádza. Na prvý pohľad sa tento systém môže zdať ako príliš zložitý, spravidla pre menej zručných hráčov s trasúcimi sa rukami. Tvorcovia však uisťujú, že po niekoľkých pokusoch to celé prejde do krvi a odpaľovanie cez štýlus bude celkom prirodzené.

  Titul ponúka celkom 15 kompletne v 3D spracovaných golfových ihrísk rôzneho dizajnu, ktoré by mali poriadne preveriť vaše schopnosti rôzneho stupňa pokročilosti. Každé ihrisko pri tom od vás vyžaduje inú stratégiu, s pravidla keď sa budete zúčastňovať turnaja a preťahovať so súpermi o každý "Birdie".

  Hra samozrejme podporuje aj multiplayer, ku ktorému pre 4 hráčov stačí iba jedna kópia hry. Vlastník hry nechá ostatných nech si od neho daný úsek hry stiahnu a vzájomné golfové bitky môžu začať.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka
heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky