Touch Golf: Birdie Challenge
NDS

36,60
Kód produktu: 12010
 • Golf ako má byť

  8 postáv s odlišnými vlastnosťami a vzhľadom.; Zlepšovanie postáv vďaka s zabudovaným RPG prvkom.; Množstvo režimov a možnosť upravovania vlastností a parametrov vašej postavy. ; Bezdrôtový multiplayer aj pre štvoricu virtuálnych golfistov s jedinou hernou kazetou!

  Golfová simulácia, ktorá je zaujímavá predovšetkým tým, že hráč kontroluje pohyb svojich golfových pálok. Klasický odpal tak prebieha tým spôsobom, že hráč naznačí pohyb na dotykovom display a jeho avatár v hre loptičku odpáli. Sila odpalu, rotácia loptičiek a ďalšie vlastnosti úderu pritom závisia na tom, akým spôsobom hráč so "štýlusom" zachádza. Na prvý pohľad sa tento systém môže zdať ako príliš zložitý, spravidla pre menej zručných hráčov s trasúcimi sa rukami. Tvorcovia však uisťujú, že po niekoľkých pokusoch to celé prejde do krvi a odpaľovanie cez štýlus bude celkom prirodzené.

  Titul ponúka celkom 15 kompletne v 3D spracovaných golfových ihrísk rôzneho dizajnu, ktoré by mali poriadne preveriť vaše schopnosti rôzneho stupňa pokročilosti. Každé ihrisko pri tom od vás vyžaduje inú stratégiu, s pravidla keď sa budete zúčastňovať turnaja a preťahovať so súpermi o každý "Birdie".

  Hra samozrejme podporuje aj multiplayer, ku ktorému pre 4 hráčov stačí iba jedna kópia hry. Vlastník hry nechá ostatných nech si od neho daný úsek hry stiahnu a vzájomné golfové bitky môžu začať.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Touch Golf: Birdie Challenge? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame