True Crime: New York City
PS2

19,99
Nákupom získate 0,80 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Kód produktu: 12162
 • Skutočný zločin, tentokrát v meste New York

  Policajný príbeh s Marcusom Reedom v hlavnej úlohe.; Žijúce mesto New York zhotovené podľa reálnej predlohy.; Množstvo zbraní a to nielen strelných, ale aj rezných a bodných.; Niekoľko rôznych bojových štýlov (okrem ázijských, tiež západné).; Vlastné policajné praktiky a to nech už sú v rámci zákonov a alebo mimo nich.

  Pokračovanie akčného titulu "True Crime: Streets of L.A.", ktoré vám ponúka možnosť prevziať úlohu Marcusa Reeda, čo je bývalý kriminálnik, ktorý sa pridal na stranu polície. Je samozrejme na vás ako veľmi dobrý policajt z neho bude. Jeho cieľom je každopádne dopadnúť a zneškodniť/zatknúť vraha svojho mentora.

  Na hráča čaká celý rad odlišných misií vyplývajúcich z práce policajta. Pôjde o hľadanie a naháňanie zločincov a gangov, vyšetrovanie, výsluchy, prestrelky, naháňačky vo vozidlách, súboje atď. To všetko sa bude odohrávať vo virtuálnom New Yorku vytvorenom s veľkým zmyslom pre detail podľa reálnej predlohy.

  Rovnako ako v prvom diele budete mať k dispozícii nielen širokú ponuku zbraní (strelné, bodné i rezné) a dopravných prostriedkov (motorky, osobné aj nákladné vozidlá), ale aj slušné množstvo odlišných bojových štýlov, ktoré sa bude vaša postava postupne učiť. Patria k nim ako bojové štýly Ázijské, tak aj západné.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si True Crime: New York City? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame