WarTech: Senko no Ronde
X360

15,70
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Kód produktu: 13030
 • Rýchle bojové pasáže – Kombinácia takmer neobmedzeného arzenálu špeciálnych postupov, spustení a útokov pilotov k rozpútaniu smrtiacich súbojov.; Xbox LIVE Multiplayer – Vyzvite svojich priateľov buď do head-to-head súbojov alebo vyskúšajte boj proti svetovým najlepším hráčom v online hre. Otestujte svoje schopnosti a vylepšíte svoju pozíciu na Xbox Live.; Impozantný výber medzi odevmi bojového mecha – Každý z deviatich bojových mechov má na výber z dvoch odlišných variant.; Single Player Mód – Nasledujte jedinečné príbehy každého bojového pilóta v single player módu alebo trénujte v hráčových prispôsobených súbojoch.

  Kombinácia mechovskej bojovky a strieľačky, ktorý vás hodí do vzdialenej budúcnosti, kde ľudstvo kolonizuje radu planét i galaxií a Zem používa len ako zásobárňou nerastných surovín. No a ako to obvykle chodí, tak práve o vlastníctvo nerastného bohatstva sa rozhorela krutá vojna, v ktorej spolu bojujú mechy.

  V hlavnej kampani sa postupne zhostíte úlohy niekoľkých pilotov s rôznymi príbehmi a bojovými mechmi, s ktorým sa budete zúčastňovať nielen strieľacích a bojových pasáží, ale i epických bitiek s bossmi. Hra samozrejme ponúka aj podporu multiplayeru v podobe head to head súbojov cez Xbox Live, ich výsledky sa započítavajú do globálneho rebríčku.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka
heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, českéhry
fallout, falloutseries, falloutanthology