WarTech: Senko no Ronde
X360

15,70
Doporučený vek: Od 12 rokov
Kód produktu: 13030
 • Rýchle bojové pasáže – Kombinácia takmer neobmedzeného arzenálu špeciálnych postupov, spustení a útokov pilotov k rozpútaniu smrtiacich súbojov.; Xbox LIVE Multiplayer – Vyzvite svojich priateľov buď do head-to-head súbojov alebo vyskúšajte boj proti svetovým najlepším hráčom v online hre. Otestujte svoje schopnosti a vylepšíte svoju pozíciu na Xbox Live.; Impozantný výber medzi odevmi bojového mecha – Každý z deviatich bojových mechov má na výber z dvoch odlišných variant.; Single Player Mód – Nasledujte jedinečné príbehy každého bojového pilóta v single player módu alebo trénujte v hráčových prispôsobených súbojoch.

  Kombinácia mechovskej bojovky a strieľačky, ktorý vás hodí do vzdialenej budúcnosti, kde ľudstvo kolonizuje radu planét i galaxií a Zem používa len ako zásobárňou nerastných surovín. No a ako to obvykle chodí, tak práve o vlastníctvo nerastného bohatstva sa rozhorela krutá vojna, v ktorej spolu bojujú mechy.

  V hlavnej kampani sa postupne zhostíte úlohy niekoľkých pilotov s rôznymi príbehmi a bojovými mechmi, s ktorým sa budete zúčastňovať nielen strieľacích a bojových pasáží, ale i epických bitiek s bossmi. Hra samozrejme ponúka aj podporu multiplayeru v podobe head to head súbojov cez Xbox Live, ich výsledky sa započítavajú do globálneho rebríčku.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame