1971 Project Helios
SWITCH

37.99
Nákupom získate 0.76 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Sci-Fi, Ťahové, Taktické, Post-apokalyptické, Príbehové, Alternatívna história
Hra je tiež dostupná pre:  PC
 • Európa je izolovaná. Počet obetí sa počíta na milióny a Severná Amerika vyzerá spustošená. Vplyv meteorov spustí zaľadňovanie, čím úplne zmení klímu celej planéty. Ťahová strategická hra 1971 Project Helios ponúkne unikátny postapokalyptický svet s mnohými úlohami, ktorý sa nechal inšpirovať úspešnými hrami žánru ako je UFO či X-COM.

  ĽADOVÁ PLANÉTA
  Kampaň je zasadená do zamrznutého sveta, v ktorom osem ľudí (z ktorých každý má svoje vlastné problémy a záujmy) uzavrie akési dočasné spojenectvo, aby našli jednu konkrétnu osobu: dr. Margaret Blythe. Cestou na miesto, kde by sa mala nachádzať, budú cestovať a bojovať bok po boku a jeden druhého nevyhnutne spozná. Na základe strategických a osobných rozhodnutí tieto postavy dovediete k jednému z troch možných koncov.

  1971 Project Helios

  ŤAHOVÁ STRATEGICKÁ HRA

  Postapokalyptická atmosféra v zamrznutom svete sa nechala inšpirovať skutočnými prvkami založenými na druhej svetovej vojne. Stretnú sa proti sebe dva tímy po štyroch postavách, z ktorých každá má vlastné zbrane, schopnosti a inventár. Prepracovaná je správa triedy, postáv a čiat podľa skúseností a rozhodnutí hráča.

  Project Helios

  PROSTREDIE A HRATEĽNOSŤ

  V každej úrovni na vás čakajú interaktívne prvky a prostredie. Hrateľnosť je napínavá s rôznymi nepriateľskými frakciami, ktoré hráča nútia znovu premyslieť a prispôsobiť stratégiu. Tešiť sa môžete na rad bonusov a tajomstiev, ukrývajúcich dodatočné informácie o svete z roku 1971 a jeho obyvateľoch.

  RacoTechnology
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči 1971 Project Helios!