Age of Empires 1+2 Collector Edition
PC

(15x)
6,49
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Real-time stratégie, Stredovek
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 10609
 • Balenie hry obsahuje: Age of Empires, datadisk The Rise of Rome, Age of Empires II a datadisk The Conquerors

  Češtinu pre 2. diel pre vás pripravil Sajrusak - TeAm NoMiNeE

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, NT, ME, XP, Win 7, procesor 200MHz, pamäť 32MB RAM, grafická karta s 2MB RAM, 0,5GB voľno na disku, DVDROM, pre Windows 2000,NT a XP je potrebná 64MB RAM a pri Windows NT minimálna verzia 4 so service packom 5

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Age of Empires

  Age of Empires je naozaj výpravná, real-time strategická hra umožňujúca znovu zažiť 10000 rokov ľudskej histórie.
  Hráči majú možnosť ovplyvniť evolúciu od dediniek z doby kamennej. S minimálnymi zdrojmi sa musia snažiť rozvinúť svoju dedinku na mohutnú ríš.
  Musia si včas vybrať vhodnú cestu (z rôznych), ako túto hru vyhrať. Výsledok môže byť napríklad celosvetová dominancia porazením a rozprášením nepriateľských civilizácií a ríše, alebo prieskum neznámeho sveta a ekonomické víťazstvo s pomocou nahromadeného bohatstva z obchodu, vojen alebo využitia prírodných zdrojov.

  Age of Empires II: The Age of Kings
  Je pokračovanie nadväzujúce na úspešnú a cenami ocenenú strategickú hru Age of Empires. Druhý diel pokrýva tisícročného pádu Ríma po koniec vrcholného stredoveku, skrz neho hráč vedie jednu z trinástich silných civilizácií. Hra si udržuje záber Age of Empires, súčasne však ju aj rozširuje o radu nových vlastností, predovšetkým v oblasti bitiek a ekonomiky.

  Hráč začína rovnako ako v predošlom diele s minimálnymi zásobami a s malým množstvom ľudí. Jeho úlohou je rozvinúť národ zo skromných začiatkov do podoby bohatého a silného kráľovstva. Dosiahnuť víťazstvo cez niekoľko spôsobov - od vojenskej likvidácie súperov, cez hromadenie bohatstva, obchodovania a diplomaciu až po postavenie a ubránenie významných stavieb (divov sveta).

  Age of Empires II: The Conquerors
  Je oficiálny rozširujúci balík k úspešnej a cenami ocenenej strategickej hre Age of Empires II: The Age of Kings. Hra sa sústredí na vyhynutých dobyvateľov z doby stredoveku ako bol Attila - bič Boží, El Cid alebo Montezuma. Okrem vylepšení prichádza toto rozšírenie i s novými scenármi, novými mapami, civilizáciami, jednotkami a technológiami.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (15)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Tohle je pro mě srdcová záležitost, úplně první hra co jsem hrál a pořád mě baví :)

 Neoverený nákup

Naprostá legenda mezi hrami. Málo která si dokázala udržet tak širokou základnu příznivců, jako právě tahle. Zatím co turnaje v AOM se už téměř nevyskytují, AOE2 žije dál. Dle mého názoru nejleší RTS.

 Neoverený nákup

100% není co dodat.

 Neoverený nákup

Age of Empires 2 Collector Edition is very best!

 Neoverený nákup

musite zahrat alespon jednou do roka

 Neoverený nákup

Nejlepší hra, jakou jsem kdy hrál. Age of Empires 3 už znamenal velký odklon od původního systému a naplno zabředl do bahna nablýskané grafiky na úkor historické přesnosti a atmosféry. Snad se AoE II někdy dočká důstojného remake

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame