Age of Empires III - Collectors Edition
PC

86,99
Nákupom získate 0,70 kreditov
Štítky: Real-time stratégie
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11603
 • Zberateľská edícia obsahuje okrem základnej hry aj 210 stránkovú knižku The Art of Empires, DVD s dokumentmi o hre a komentár, oficiálny soundtrack, plagát od Craiga Mullinsa, exkluzívneho sprievodcu hrou a špeciálne vydanie manuálu k hre.

  Prvok Domovského mesta: zastupuje RPG prvok v hre ktorý vám poskytne dôležitú podporu vo forme zásob a jednotiek. Vaše úspechy sa premietajú v sile vášho mesta, s čím môžete produkovať trebárs nový typ jednotiek, alebo vylepšiť ten nastávajúci. Kedykoľvek behom misie sa môžete na svoje domovské mesto pozrieť a trebárs sa opýtať ľudí ako zmýšľajú o vašom počínaní v Novom svete.; 8 rôznych národov s ktorými môžete hrať, každý má svoje výhody a nevýhody:; Španieli: majú silnú armádu a dostávajú posily najrýchlejšie zo všetkých národov. V domovskom meste môžete vylepšovať vojakov, budovy a námorné jednotky.; Briti: vďaka osadníkom sa rýchlo stávajú ekonomickou veľmocou. Vďaka možnosti prebiť Mušketierov a Husárov si udržujú silnú armádu i na konci hry. V domovskom meste je možné vyvíjať nové technológie a bojové lode.; Francúzi: začínajú s pomerne slabou armádou, ale majú silných Dedinčanov, s ktorými môžu odrážať počiatočné útoky. Francúzi majú najsilnejšie kavalérie v hre a navyše ľahko vytvárajú spojenectvá s domorodými Američanmi.; Portugalci začínajú s dvoma základňami a tiež môžu veľmi rýchlo obsadiť okolité územia. Tiež môžu vďaka ďalekohľadu špehovať nepriateľov. Okrem toho sú tiež vytýčený na mori.; Holanďania sú handicapovaný obmedzeným množstvom osadníkov, ale stavbou bánk získavajú stály príjem peňazí. Ich domovské mesto dodáva obranné zariadenia a finančné príspevky.; Nemci majú menej osadníkov a preto pomalšie rozchádzajú ekonomiku. Niektoré ich jednotky sa ale zadarmo obnovujú na základni, omnoho skoršie než ostatných, vedia ich poslať aj do domovského centra pre vojakov.; Rusi: začínajú hru s väčšími zásobami surovinami, ale s menším počtom osadníkov. Ruský vojaci sú slabý a prehrávajú v súboji jeden na jedného, ale sú trénovaný v masovom meradle a navyše veľmi rýchlo. Turci: Turecký osadníci si zadarmo obnovujú základne. Vďaka svojej pozícií na pomedzí Európy a Ázie majú Turci veľmi špecifické jednotky

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, procesor 1,4GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2,0GB voľno na disku, zatiaľ nestanovená

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Prichádza nová epocha realtime stratégie. Objavil sa nový svet - zatiaľ nepriateľský, ale krásny, plný nových nápadov, premyslených scenárov a nádherný na pohľad.
  Vitajte v svete nazývanom Age of Empires III.

  Háč sa vracia do príbehu sveta v okamžiku keď ho opustil na konci Age of Empires II, v okamihu keď sa európske veľmoci snažia preskúmať a kolonizovať Nový svet. Na vás ako hráčovi potom pochopiteľne zostáva táto úloha, jeden z ôsmich národov zhostiť. Jednotlivé kampane sú zoradené tak že vytvárajú váš príbeh v ktorom ako jedno z poistiek slúžia i nové prvky - Domovské mesto. Úspech sa premieta i na postavení v rámci štátu i celej Európy. Čím viac prispievate k svojmu domovskému mestu, tím viac si cenia vašich služieb a tím väčšiu podporu vám môže poskytnúť v ďalších misiách.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Age of Empires III - Collectors Edition? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame