Age of Empires III: Age of Discovery Collectors Edition
PC

86,99
Nákupom získate 0,70 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Real-time stratégie
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11603
 • Zberateľská edícia obsahuje okrem základnej hry aj 210 stránkovú knižku The Art of Empires, DVD s dokumentmi o hre a komentár, oficiálny soundtrack, plagát od Craiga Mullinsa, exkluzívneho sprievodcu hrou a špeciálne vydanie manuálu k hre.
  Prvok Domovského mesta: zastupuje RPG prvok v hre ktorý vám poskytne dôležitú podporu vo forme zásob a jednotiek. Vaše úspechy sa premietajú v sile vášho mesta, s čím môžete produkovať trebárs nový typ jednotiek, alebo vylepšiť ten nastávajúci. Kedykoľvek behom misie sa môžete na svoje domovské mesto pozrieť a trebárs sa opýtať ľudí ako zmýšľajú o vašom počínaní v Novom svete.; 8 rôznych národov s ktorými môžete hrať, každý má svoje výhody a nevýhody:; Španieli: majú silnú armádu a dostávajú posily najrýchlejšie zo všetkých národov. V domovskom meste môžete vylepšovať vojakov, budovy a námorné jednotky.; Briti: vďaka osadníkom sa rýchlo stávajú ekonomickou veľmocou. Vďaka možnosti prebiť Mušketierov a Husárov si udržujú silnú armádu i na konci hry. V domovskom meste je možné vyvíjať nové technológie a bojové lode.; Francúzi: začínajú s pomerne slabou armádou, ale majú silných Dedinčanov, s ktorými môžu odrážať počiatočné útoky. Francúzi majú najsilnejšie kavalérie v hre a navyše ľahko vytvárajú spojenectvá s domorodými Američanmi.; Portugalci začínajú s dvoma základňami a tiež môžu veľmi rýchlo obsadiť okolité územia. Tiež môžu vďaka ďalekohľadu špehovať nepriateľov. Okrem toho sú tiež vytýčený na mori.; Holanďania sú handicapovaný obmedzeným množstvom osadníkov, ale stavbou bánk získavajú stály príjem peňazí. Ich domovské mesto dodáva obranné zariadenia a finančné príspevky.; Nemci majú menej osadníkov a preto pomalšie rozchádzajú ekonomiku. Niektoré ich jednotky sa ale zadarmo obnovujú na základni, omnoho skoršie než ostatných, vedia ich poslať aj do domovského centra pre vojakov.; Rusi: začínajú hru s väčšími zásobami surovinami, ale s menším počtom osadníkov. Ruský vojaci sú slabý a prehrávajú v súboji jeden na jedného, ale sú trénovaný v masovom meradle a navyše veľmi rýchlo. Turci: Turecký osadníci si zadarmo obnovujú základne. Vďaka svojej pozícií na pomedzí Európy a Ázie majú Turci veľmi špecifické jednotky

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, procesor 1,4GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2,0GB voľno na disku, zatiaľ nestanovená

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Prichádza nová epocha realtime stratégie. Objavil sa nový svet - zatiaľ nepriateľský, ale krásny, plný nových nápadov, premyslených scenárov a nádherný na pohľad.
  Vitajte v svete nazývanom Age of Empires III.

  Háč sa vracia do príbehu sveta v okamžiku keď ho opustil na konci Age of Empires II, v okamihu keď sa európske veľmoci snažia preskúmať a kolonizovať Nový svet. Na vás ako hráčovi potom pochopiteľne zostáva táto úloha, jeden z ôsmich národov zhostiť. Jednotlivé kampane sú zoradené tak že vytvárajú váš príbeh v ktorom ako jedno z poistiek slúžia i nové prvky - Domovské mesto. Úspech sa premieta i na postavení v rámci štátu i celej Európy. Čím viac prispievate k svojmu domovskému mestu, tím viac si cenia vašich služieb a tím väčšiu podporu vám môže poskytnúť v ďalších misiách.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, českéhry
fallout, falloutseries, falloutanthology
darksouls, fromsoftware, hernecitanie