Alliance: Future Combat
PC

5,20
Nákupom získate 0,16 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Sci-Fi, Real-time stratégie
Kód produktu: 12303
 • USA bojuje proti teroristom v alternatívnej budúcnosti!

  Viac než 20 misií.; Zaujmite pozíciu amerického generála, alebo naopak vodcu extrémistov s futuristickou technológiou.; Na sto rôznych typov jednotiek (roboti, na diaľku riadené lietadlá, ostreľovači, špióni, inžinieri, ...).; Variabilné prostredie od mesta, cez vidiek a púšte až po vysoké hory.; Striedanie dňa s nocou aj počasia.; Ovládanie jednotiek hlasom.; Oslobodenie od ťažobných zdrojov.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1,6GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 0,9GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Píše sa rok 2008 - Irán, Afganistan, India a Čína sa zjednotili pod jedinou frakciou DRND (Republic of North Dzombystan) a aby získali finančnú pomocnú ruku od USA, nechali na svojom území Američanov vybudovať prísne tajnú podzemní základňu. Vláda DRND ale netuší, že v tajných laboratóriách sa robia pokusy genetického inžinierstva za účelom výroby super vojakov.

  Keď sa o existujúcej základni dozviete teroristická organizácia, vyzve všetkých bojovníkov za slobodu na pomoc. Americká základňa čoskoro podľahne nájazdom teroristov a tie sa jej teda čoskoro na to zhostia. Americká vláda teda vysiela posilu v podobe dobre vyzbrojené armády.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Alliance: Future Combat? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame