Alone in the Dark
XSX

47,49 52,99 €

Zľava platí do 30.6.2024 alebo vypredania

Nákupom získate 0,95 kreditov
 • 47,49 €
 • 40,40 €
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Fantasy, Hororové, Príbehové
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 48226
Hra je tiež dostupná pre:  PCPS5

Darček k objednávke

 • Kombinácia psychologického hororu s južnou gotikou v tomto novom poňatí klasickej hororovej hry na prežitie – Alone in the Dark. Táto starostlivá prerábka prelomového originálu vám umožní prežiť desivý príbeh očami jedného z dvoch protagonistov. Hrajte buď ako Edward Carnby, alebo Emily Hartwoodová a skúmajte prostredie, bojujte s príšerami, riešte hádanky a objavte nepríjemnú pravdu o sídle Derceto Manor…


  VÝPRAVA DO SÍDLA

  Hlboko na juhu v 20. rokoch 20. storočia sa stratil strýko Emily Hartwoodovej. Spolu so súkromným detektívom Edwardom Carnbym sa vydáva na výpravu do sídla Derceto Manor, domova duševne chorých, kde číha čosi záhadného. Narazíte na podivných obyvateľov, svety ako z nočných mor, nebezpečné monštrá a nakoniec objavíte pletichy o silnejúcom zle. Na križovatke reality, záhad a šialenstva čaká dobrodružstvo, ktoré vás donúti spochybniť to, čomu vo svojom vnútri veríte. Komu môžete dôverovať, čomu uveríte a čo budete robiť ďalej?

  čAlone in the Dark (PC)
  ČO VÁS ČAKÁ

  • Preskúmajte sídlo Derceto Manor v tomto novom poňatí hry Alone in the Dark, starostlivej prerábke kultovej klasickej hororovej hre z 90. rokov.
  • Vráťte sa ku koreňom psychologického hororu a prežite atmosférickú výpravu, ktorá je dôstojným nástupcom hry, ktorá to všetko začala.
  • Ponorte sa do sveta plného zvukov, z ktorých vám naskočí husia koža, s desivým, no úchvatným osudovým jazzovým soundtrackom.
  • Užite si vzrušenie zo zúfalého boja o prežitie vo svete, kde sa realita začína rúcať, zlo číha v každom tieni a munícia je vzácna.
  • Prežite túto nočnú moru z pohľadu Emily Hartwoodovej či Edwarda Carnbyho a odhaľte temné tajomstvá gotického sídla.
  • Nechajte sa vtiahnuť do hlbokého psychologického príbehu, ktorý prekračuje hranice možného, od Mikaela Hedberga, kultového hororového scenáristu hier SOMA a Amnesia.
  Alone in the Dark (PC)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Alone in the Dark? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek
chainsawman, figurka, funkopop, xzonesk