Ancient Wars: Sparta
PC

(1x)
9,40
Štítky: Real-time stratégie
Kód produktu: 12638
 • Pútavý príbeh založený na reálnych historických udalostiach 500 až 450 rokov pred Kristom; Hrajte za tri rozdielne národy a podrobte si starovek.; Veľte armádam s obrovským množstvom jednotiek, lodí, antických vojnových vozov a hromade zbraní.; 27 odvážnych misií v nádhernej vyobrazenej krajine a prostredí v 3D grafike.; Jedinečný dizajn: Ozbrojte svoje jednotky širokou paletou zbraní.; Použite silných hrdinov s rôznym postavením a schopnosťami.; Využite prírodné živle, ako je vietor a oheň.; Hra je vytvorená skúseným týmom vedeným nemeckým veteránom Torstenom Hessom, ktorý sa podieľal na tvorbe úspešnej hry \"The Settlers\".

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 2,4GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 4,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta GeForce 6600GT alebo ATI Radeon X800 Pro

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Stratégie

  Prvá časť plánovanej trilógie historickej 3D RTS, ktorá sa točí okolo legendárneho mestského štátu Sparta, jeho armáda bola vo svojej dobe dlho považovaná za neporaziteľnú.

  Hra ponúka celkom 3 rozsiahle kampane, v ktorých si vyskúšate vedenie vojsk s niekoľkými rôznymi národmi. Celkom je k dispozícií viac ako 30 misií, ktoré sú z časti postavené na skutočných a z časti na fiktívnych vojnových konfliktoch. Jednotlivé kampane sú samozrejme spojené s príbehom, ktoré obsahujú všetko čo má antický epos obsahovať - lásku, zradu, slávne víťazstvá i prehry, rodinné tragédie i diplomatické manévre.

  Enginme hry tvorcom poskytol značnú voľnosť pri dizajne miest i bitiek, ktorých sa môže zúčastniť prakticky neobmedzené množstvo odlišných jednotiek. A je celkom jedno, či sa bude bojovať na mori, alebo na súši.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  Neoverený nákup
  • Vcelku 3 dlouhé a propracované kampaně za Spartu, Peršany a Egypťany. Vynikající prostředí s kvalitním enginem spojené s příjemnou hratelností. K možnosti je i tvoření vlastních vojáků (upravování) Na historii se moc nedbalo, šlo hlavně o pořádnou řežbu v podání "RTS"
  • Vcelku dosti náročné na HW. Ukládání pozic není nejrychlejší stejně tak načítání misí (hlavně v multiplayeru) Po pár hodinách hraní hodně okoukané až stereotypní.

  Rozhodně doporučuji aspoň vyzkoušet, vytrvalí hráč se nebude nudit, navíc milovníci Antiky budou v sedmém neby. Cena dosti přijatelná za tuto hru. Rozhodně doporučuji. Příběh 7.5, Design 8.9, Hratelnost 7.9 Celkově 7.7

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame