Ancient Wars: Sparta
PC

(1x)
9,40
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Real-time stratégie
Kód produktu: 12638
 • Pútavý príbeh založený na reálnych historických udalostiach 500 až 450 rokov pred Kristom; Hrajte za tri rozdielne národy a podrobte si starovek.; Veľte armádam s obrovským množstvom jednotiek, lodí, antických vojnových vozov a hromade zbraní.; 27 odvážnych misií v nádhernej vyobrazenej krajine a prostredí v 3D grafike.; Jedinečný dizajn: Ozbrojte svoje jednotky širokou paletou zbraní.; Použite silných hrdinov s rôznym postavením a schopnosťami.; Využite prírodné živle, ako je vietor a oheň.; Hra je vytvorená skúseným týmom vedeným nemeckým veteránom Torstenom Hessom, ktorý sa podieľal na tvorbe úspešnej hry \"The Settlers\".

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 2,4GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 4,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta GeForce 6600GT alebo ATI Radeon X800 Pro

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Stratégie
  Prvá časť plánovanej trilógie historickej 3D RTS, ktorá sa točí okolo legendárneho mestského štátu Sparta, jeho armáda bola vo svojej dobe dlho považovaná za neporaziteľnú.

  Hra ponúka celkom 3 rozsiahle kampane, v ktorých si vyskúšate vedenie vojsk s niekoľkými rôznymi národmi. Celkom je k dispozícií viac ako 30 misií, ktoré sú z časti postavené na skutočných a z časti na fiktívnych vojnových konfliktoch. Jednotlivé kampane sú samozrejme spojené s príbehom, ktoré obsahujú všetko čo má antický epos obsahovať - lásku, zradu, slávne víťazstvá i prehry, rodinné tragédie i diplomatické manévre.

  Enginme hry tvorcom poskytol značnú voľnosť pri dizajne miest i bitiek, ktorých sa môže zúčastniť prakticky neobmedzené množstvo odlišných jednotiek. A je celkom jedno, či sa bude bojovať na mori, alebo na súši.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Vcelku 3 dlouhé a propracované kampaně za Spartu, Peršany a Egypťany. Vynikající prostředí s kvalitním enginem spojené s příjemnou hratelností. K možnosti je i tvoření vlastních vojáků (upravování) Na historii se moc nedbalo, šlo hlavně o pořádnou řežbu v podání "RTS"
  • Vcelku dosti náročné na HW. Ukládání pozic není nejrychlejší stejně tak načítání misí (hlavně v multiplayeru) Po pár hodinách hraní hodně okoukané až stereotypní.

  Rozhodně doporučuji aspoň vyzkoušet, vytrvalí hráč se nebude nudit, navíc milovníci Antiky budou v sedmém neby. Cena dosti přijatelná za tuto hru. Rozhodně doporučuji. Příběh 7.5, Design 8.9, Hratelnost 7.9 Celkově 7.7

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka
heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky