Anno 1503 - Zlatá edice
PC

(4x)
6,30
Nákupom získate 0,25 kreditov
Štítky: Real-time stratégie, Stredovek
Kód produktu: 10460
 • Unikátna zmes real-time stratégie s budovaním impéria; Súperte proti počítači riadeným protivníkmi a jednajte s 9 rozdielnymi kultúrami z 16 storočia - každá s vlastnými zvláštnosťami a charakteristikami; Vyrovnajte sa s klimatickými podmienkami ako sú zmrznuté tundry, holé púšte a nepriepustné džungle - každé majú svoje vlastné prírodné zdroje, vegetáciu a terén; Nový bojový systém - určite si svoju taktiku založenú na nepriateľovi, terénu a výzbroji; vylepšená AI - rozdielne rasy jednajú rôzne; Omračujúca grafika - detailné prostredie privádza k životu 16. storočie s viac než 2500 autentickými budovami vrátane tabakových plantáží; Rôzne hráčske módy - Samostatný scenár, Kampaň a módy pre viacerých hráčov

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 500MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 1,5GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Rok1503 - Vráťte sa do úsvitu nového sveta v epickom dobrodružstve o objavoch. Ako mladík ste počuli o možnostiach v Novom svete. Teraz ste vyrástol, a nalodil sa a plavíte sa do neznámej zeme tejto hry, ktorá kombinuje realtime stratégiu s budovaním impéria. Hráči začínajú svoje putovanie za výpravami do nového sveta a hľadajú priestor pre nový národ a ríšu.
  Cestou hráči objavujú detailné prostredie v 4 rôznych klimatických zónach a súperia s počítačovými riadeným protivníkov vrátane interakcie s 9 rozdielnymi kultúrami ako Afričanov, Aztekov a Indiánov. Každá rasa má svoje zvláštnosti a charakteristiky, vrátane toho ako buduje kráľovstvo alebo ako tovar preferuje. Keď hráč dosiahne hranice možností je nemožné uspokojiť potreby populácie, stáva sa obchod nevyhnutnou zložkou celej hry.
  Ekonomický systém záleží na polohe štátu a obsahuje rôzne tovary ako zbrane, nezapracované rudy, oblečenia a potraviny i exotické tovary ako je hodváb alebo korenie. Obchod môže byť prevádzaný rôznymi cestami, vrátane ľahko sprístupneného menu, ktoré umožňuje jednať s ostatnými rasami. Niektoré kultúry sa môžu stať agresívnymi, čo môže viesť až k potenciálnym konfliktom. Behom hry musia byť urobené rôzne rozhodnutia a hráč si musí zvoliť adekvátnu stratégiu na ceste k víťazstvu.
  Boj v 1503 A.D. The New Worlds sa odohráva ako na súši tak i na mori, kde sa obchodné flotily musia brániť útokom pirátov. Úplne nový bojový systém umožňuje taktické prípravy a naozaj epické bitky. Nový svet vás očakáva v 1503 A.D. The New Worlds.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (4)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Po AoE a Civilizaci asi moje nejoblíbenější strategie.
Druhý díl Anno 1701 kvalit tohoto díla ani v nejmenším nedosahuje.

 Neoverený nákup

Kdo má pevné nervy a rád ze začátku prohaje co se dá. Tak si řekne super. Pro konzumního hráče tohle bude něco jako první hra v SimCity 4 bez znalosti ostatních dílů.
Pro začínající budovatele opravdu nedoporučuji.
Stejně bych to udělal ve své době i s Caesar 3(dobrá hra, ale velmi náročná).

 Neoverený nákup

anno je kvalitni obchodne-budovatelska strategie, ale s vysokymi naroky na hrace, ktere nejdou nijak obejit (napr v nastaveni).. zaujme vas detajlni grafika, rozdilna klimata a narody.. otravovat vas naopak budou pirati..

 Neoverený nákup

Této hře bych ale nemohla nic vytknout, opravdu se mi líbí, a výborně se hraje.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame