Apocalyptica
PC

13,99
Štítky: FPS
Kód produktu: 10752
 • Strhujúca akčná hra z pohľadu tretej osoby. Tri kohorty verných, ktorý sa regrutujú z zvláštnych skupín mníšok, templárských rytierov, robotov a serafínov.; Dych berúce 3D svety hry Apocalyptica (Jeruzalem 5, Ariziel, Suneater, peklo, planéta Nu-Hades).; Každá z úrovní je veľmi pôsobivo vizuálne spracovaná a plne interaktívna.; Každá postava je vybavená ako strelnou, tak i ručnou zbraňou.; V rámci zachovania rovnováhy majú Satanovi vojaci výhodu veľmi vyspelej počítačovej inteligencie (AI).; Podpora hry až 16 hráčov, a to na miestnej sieti (LAN), tak i na internete.; Nu-Hades určite mnoho majiteľov PC na určitú dobu priková k monitoru.

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, ME, procesor 1,3GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1,2GB voľno na disku, 4x CDROM, DirectX 8.1

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Apocalyptica je strhujúca akčná hra z pohľadu tretej osoby, jej dej je zasiahnutý do pochmúrnej budúcnosti, kde ľudstvo trpí pod nadvládou zlých síl, ktoré vedie samotný Satan. Jeho sila stále rastie, a tak už chýba len krok, aby ovládol celý vesmír a jeho diabolské sily ako temné mračno zamorili celú galaxiu. I keď ľudstvo stojí na pokraji záhuby, nájde sa v jeho radách vojska, ktorí neváhajú vstúpiť do planetárnych pevnosti Pána temnôt na jeho hlavnej základne – planéte Nu-Hades – a oslobodiť ho od jeho zlej nadvlády.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Apocalyptica? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame