Arena Wars
PC

(1x)
12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Kód produktu: 11193
 • Revolučná stratégia

  6 turnajov pre jedného hráča celkom 60 misií; inteligentní počítačoví protivníci. ktorý jednajú nepredvídateľné a nemajú na skriptované chovanie a môžu hrať na všetkých mapách; Multiplayer cez LAN i Internet aj pre 8 hráčov a 4 pozorovatelia, vrátane hlasovej komunikácie i videokonferenciami priamo v hre; možnosť hrať tímové hry a zároveň s protihráčom i počítačovými protivníkmi; záznam celého priebehu hry vrátane všetkých pohybov myší i obrazovky alebo hlasové i obrazové komunikácie; 3 hráčske módy: Capture The Flag (CTF), Bombing Run (BR), a Double Domination (DD); mnoho bonusov, ktoré vylepšujú vlastnosti vašich jednotiek alebo ich chránia, alebo poškodzujú či znehybňujú jednotky súpera...; špeciálne vlastnosti jednotiek vrátanie lietania a teleportácie; jednotky poskytujúce taktické výhody; 3 tipy terénov (tráva, púšť, sopka), všetky sú zobrazené detailným 3D enginmom; hra je v ľubovoľnom rozlíšení, štandardné 1024x748 ale je možné prepnúť do 320x240 až po 2048x1576 a viac; možnosť do hry nahrať aj vlastné logo; editor máp

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, NT, ME, XP, procesor 700MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 0,3GB voľno na disku, 4x CDROM, gr. karta GeForce 2 MX; Radeon 7500 alebo lepšia

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  V roku 2137 sa za vojenských simulátorov vyvinul nový druh športu: Arena Wars. Šport prilákal najväčšie mozgové kapacity a najbohatšieho korporatca po celom svete v túžbe dobiť si slávu. Len ten najlepší môže vyhrať šampionát a navždy sa zapísať do dejín.

  Arena Wars je nový koncept kombinujúci realtime stratégiu a akčnú hru. Módy sú podobné akčným hrám, sú tu známe Capture the Flag (krádež zástavy), Bombing Run (donesenie bomby do súperovej základne) a Double Domination (kontrola určitých bodov zadaním časového limitu).

  Zažitým konvenciám sa vymyká i systém zdrojov. Hráč má stanovený kredit za ktorý si kupuje jednotky, ktoré môže ihneď použiť. Ak je jednotka zničená, získa peniaze späť a môže ich opäť minúť. Ovládanie jednotiek sa tak podobá ovládaním hráčov v akčnej hre, pričom pravdaže rovnaké jednotky majú rovnaké vlastnosti a hráč nemusí "spawnovať" rovnakú jednotku, ale môže si zvoliť voľný kredit vybrať ktorúkoľvek inú.

  Arena Wars obsahuje 6 turnajov pre jedného hráča obsahujúca 60 misií (i s viacerým počítačovým riadením naraz) a multiplayer až pre 8 hráčov a 4 pozorovateľov na serveri Arena Wars.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

vypadá zajímavě ale je to blbost nekupovat

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame