Arena Wars
PC

(1x)
12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Kód produktu: 11193
 • Revolučná stratégia
  6 turnajov pre jedného hráča celkom 60 misií; inteligentní počítačoví protivníci. ktorý jednajú nepredvídateľné a nemajú na skriptované chovanie a môžu hrať na všetkých mapách; Multiplayer cez LAN i Internet aj pre 8 hráčov a 4 pozorovatelia, vrátane hlasovej komunikácie i videokonferenciami priamo v hre; možnosť hrať tímové hry a zároveň s protihráčom i počítačovými protivníkmi; záznam celého priebehu hry vrátane všetkých pohybov myší i obrazovky alebo hlasové i obrazové komunikácie; 3 hráčske módy: Capture The Flag (CTF), Bombing Run (BR), a Double Domination (DD); mnoho bonusov, ktoré vylepšujú vlastnosti vašich jednotiek alebo ich chránia, alebo poškodzujú či znehybňujú jednotky súpera...; špeciálne vlastnosti jednotiek vrátanie lietania a teleportácie; jednotky poskytujúce taktické výhody; 3 tipy terénov (tráva, púšť, sopka), všetky sú zobrazené detailným 3D enginmom; hra je v ľubovoľnom rozlíšení, štandardné 1024x748 ale je možné prepnúť do 320x240 až po 2048x1576 a viac; možnosť do hry nahrať aj vlastné logo; editor máp

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, NT, ME, XP, procesor 700MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 0,3GB voľno na disku, 4x CDROM, gr. karta GeForce 2 MX; Radeon 7500 alebo lepšia

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  V roku 2137 sa za vojenských simulátorov vyvinul nový druh športu: Arena Wars. Šport prilákal najväčšie mozgové kapacity a najbohatšieho korporatca po celom svete v túžbe dobiť si slávu. Len ten najlepší môže vyhrať šampionát a navždy sa zapísať do dejín.

  Arena Wars je nový koncept kombinujúci realtime stratégiu a akčnú hru. Módy sú podobné akčným hrám, sú tu známe Capture the Flag (krádež zástavy), Bombing Run (donesenie bomby do súperovej základne) a Double Domination (kontrola určitých bodov zadaním časového limitu).

  Zažitým konvenciám sa vymyká i systém zdrojov. Hráč má stanovený kredit za ktorý si kupuje jednotky, ktoré môže ihneď použiť. Ak je jednotka zničená, získa peniaze späť a môže ich opäť minúť. Ovládanie jednotiek sa tak podobá ovládaním hráčov v akčnej hre, pričom pravdaže rovnaké jednotky majú rovnaké vlastnosti a hráč nemusí "spawnovať" rovnakú jednotku, ale môže si zvoliť voľný kredit vybrať ktorúkoľvek inú.

  Arena Wars obsahuje 6 turnajov pre jedného hráča obsahujúca 60 misií (i s viacerým počítačovým riadením naraz) a multiplayer až pre 8 hráčov a 4 pozorovateľov na serveri Arena Wars.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • nic
  • snad vše

  vypadá zajímavě ale je to blbost nekupovat

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

xbox, xboxcontroller, recyklovanie, ovládač
coffeetalk, coffeetalkgame, indiegame, vinyl, lpcko
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale