Army Men Trilogie
PC

(5x)
0,99
Nákupom získate 0,04 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Retro
Kód produktu: 10727
 • Jedná sa o ABC edíciu balenú iba v papieri

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, ME, procesor 300MHz, pamäť 64MB RAM, grafická karta s 4MB RAM, 0,5GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  b>Air Attack: Obľúbený plastikoví vojačikovia, v tejto hre ovládajú plastikové bojové vrtuľníky. Každý zo štyroch vrtuľníkov má svoje špecifické vlastnosti, ktoré ovplyvňujú ich možnosti v jednotlivých miestach. Budete bojovať proti nepriateľom vo vzduchu i na zemi, strieľať po vás budú vojnové lode a perné chvíle zažijete i pri leteckom útoku motýľov. Pod neľútostnou paľbou nepriateľov, budete plniť vojenské úlohy a brániť svoju plastikovú česť: pochytajte obrovské medvedíky, rozbúrajte hrady z piesku a zachráňte veliteľa Sarga. Žiadna krv, iba naozajstný boj postavičiek z plastikovej hmoty.

  Sarges Heroes: Čas 6:00 hodín. Sily Hnedých vojakov napadli Bravo Company Comando - Komando žoldácke posádky. General Plastro má nové zbrane hromadného ničenia: lupu, pumy M-80 a detské roboty. Toto je práca pre veliteľa Sarga. Nutná výzbroj: M-60, pancierové päste, plameňomety, granáty, odstreľovanie pušky, mínomety, minolovky a veľa munícií. Veľa šťastia!!! vojačikovia

  R.T.S.: ťa vráti do doby, keď si sa hral s vojakmi. Vojačikovia, vojenské autá, tanky a helikoptéry budeš jednoducho a prakticky ovládať vo veľkolepých vojnách proti nepriateľovi. Vyťažené prírodne zdroje, presuny jednotiek a taktika boja ti ponúknu nekonečné hodiny zábavy v troch režimoch: kampaň, veľkolepé bitky a multiplayer.
  Intenzívna realtimová stratégia s ťažbou, riadením zdrojov a vytváranie vlastnej vojenskej taktiky.
  Plne 3D prostredie blízkeho pohľadu za vojakom alebo z vtáčej perspektívy.
  3 hráčske režimy: kampaň, veľkolepé bitky a multiplayer
  Pripoj sa on-line alebo LAN multiplayer k hre a hraj s priateľmi
  Roztomilí vojačikovia pod tvojím vedením budú v bitkách postupovať cez kuchyňu či obývačku a ďalšie skvelé miesta

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (5)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

5/5 kvůli nostalgii - pokud si chcete oddechnout a zkusit něco staršího doporučuji RTS.

 Neoverený nákup

dobrá hra, která určitě pobaví

 Neoverený nákup

Army men grafiku to má podobnou jako starý doom.Plastový vojáčci mi samozřejmě přišli originální v málo hrách se s nimi setkáte a celkem mě bavil 2.díl u kterého jsem vydržel nejdíl a zbylý díly jenom jsem se na to kouknul a hned byli odinstalováni a teď zápory grafika opravdu příšerná vím hodně stará hra ale to je neomlouvá mohli se kouknout na starý Heroes of might and magic a hned by to bylo lepší dále hratelnost nejhůř se asi ovládali vrtulníky a celkově mi to prostě přišlo všechno nezajímavé.Army men v tý době byl možná úspěšný ale v dnešní době už asi nikdo neví co je to za hru.

 Neoverený nákup

Army Men Trilogie je dobrá hlavně vtom že obsahuje tři hry za slušnou cenu. Grafika není nic moc. Nejedná se o zas tak lineární záležitost, omezují vás jenom ploty zahrad a stěny místností.

 Neoverený nákup

Tahle hra vítězí originalitou námětu. Řada jiných strategií má lepší technické zpracování i hratelnost. Ve hře je ale cosi, co budete mít rádi!

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame