Ash of Gods: Redemption
SWITCH

26.99
Nákupom získate 0.81 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Fantasy, 2D hra, Ťahové, Taktické, Kreslené
Hra je tiež dostupná pre:  PS4PCXBOX
 • Ash of Gods je taktické ťahové RPG s bohatým príbehom a detailným nelineárnym dejom o troch hrdinoch, ktorí čelia prastarému mýtickému zlu. Kapitán Thorn Brenin, strážny Lo Pheng a pisár Hopper Rowlie ešte nevedia, že sa Reapers vrátili a chcú utopiť svet v krvi, aby mohli prebudiť driemajúcich bohov.

  PODĽA VÁS

  Príbeh sa môže kedykoľvek zmeniť podľa vašich rozhodnutí, ktoré občas vedú aj k smrti postavy. Tým však hra nekončí, pretože príbeh pokračuje ďalej bez hrdinu, ale berie do úvahy následky jeho sklonu, ktoré sa prejavia v budúcich udalostiach. Nespoliehajte sa na to, že vám víťazstvo zaistí jedna taktika alebo na silný tím - umelá inteligencia v Ash of Gods sa prispôsobuje vášmu hernému štýlu a núti vás postupovať chytro!

  Ash of Gods: Redemption

  UMELECKÉ DIELO
  Fantasy svet hry Ash of Gods je skutočne neuveriteľné miesto s úžasnými postavami, a to ako z hľadiska príbehu, tak grafiky. Súbojové animácie boli vytvorené pomocou rotoskopie, kde sú natáčaní živí herci, na ktorých sa potom nakreslia tie najvernejšie 2D animácie. Jedná sa o kombináciu nádhernej grafiky, okázalej hudby, taktického súboja a silného príbehu. Atmosféru podčiarkuje originálny soundtrack od skladateľov hudby k hrám Zaklínač, Bulletstorm a Shadow Warrior.

  tahové rpg

  SÚBOJE A ODOMYKANIE POSTÁV
  Súbojový systém je navrhnutý tak, aby obohatil hráčsky zážitok a donútil hráča riskovať život členov vlastného tímu. S umelou inteligenciou môžete bojovať v rôznych výzvach PvE. Odomykajte si nové postavy, vylepšenia a karty a prispôsobte si taktiku ešte viac podľa vlastného štýlu. Každé rozhodnutie môže zmeniť beh udalostí a osud vašej družiny. Zdroje sú obmedzené, takže budete potrebovať všetok svoj ostrovtip a všetky taktické zručnosti.

  2D hra
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Ash of Gods: Redemption!