Asphalt: Urban GT
NDS

36,99
Nákupom získate 0,74 kreditov
Kód produktu: 11981
 • 20 licencovaných vozov. Dočkáte sa aj najznámejších a najrešpektovanejších závodných vozov, vrátane aj takých značiek ako je Lamborghini, Jaguar, Hummer, VW, Audi atď. ;Osem tratí inšpirovaných skutočnými miestami. Pripravte sa na pretekanie skrz známej ulice New York City, Miami, Paríža a Tokia ;Duálna obrazovka, duálny prístup. Hráči môžu významne profitovať z výhod sledovania svojho postupu na spodnom displeji. Môžete sledovať aj svojich oponentov a odhadnúť, kedy je možné zariskovať a kedy je naopak dobré ubrať plyn. ;Vylepšovanie vozov. Asphalt Urban GT ponúka viac než tridsať možností, ktoré môžu vylepšiť parametre vášho auta. ;Grafické spracovanie a hrateľnosť. Vynikajúci grafický enginme je ešte ďalej umocnený realistickými zvukmi a hudobnou kulisou, ktorá vhodne dokresľuje celkový dojem z mestských scenárov.; Závody ponúkajú celkom päť herných režimov s tromi možnými kamerovými pohľadmi a dynamickou opakovačkou pre hlbší zážitok z pretekania.; Multiplayer. Pri pretekaní môžete participovať štvorice hráčov, ktorý majú štyri špeciálne multiplayerové módy. Single Race - v ňom sa stretnete ako pilót proti pilotovi. Championship - kde sa na ktorejkoľvek vybranej trati zídu pretekári. Cop Chase - v ktorom sa navzájom naháňajú dvaja hráči. Jeden musí vo vymedzenom časovom limite (päť sekúnd) chytiť toho druhého!
  Asphalt Urban GT na DS kombinuje výhody simulácie a arkádového pretekania. Ako hráč sa tu stanete pilotom licencovaného vozového parku a budete brázdiť ulice na tratiach celého sveta.
  Kľúčom k úspechu je porazenie vašich súperov, získavanie peňazí a potom kupovanie ďalších áut alebo vylepšovaní pre autá. Asphalt Urban GT je vhodná voľba ako pre nadšených športových ako aj pre závodných fanúšikov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame