Assassins Creed: Valhalla
XBOX

60,90
Nákupom získate 2.44 Kredity
 • 60,90 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, DLC
Štítky: TPS, Historické, Stealth, Open-world, Parkour
Kód produktu: 33415
Hra je tiež dostupná pre:  PS5PS4XSX
 • Assassins Creed Valhalla využíva Smart Delivery technológiu - kúpte si hru iba raz a hrajte ju na Xbox One alebo Xbox Series X, akonáhle bude nová konzola a na ňu hra Assassins Creed Valhalla dostupná.

  V novom diele hry Assassins Creed s podtitulom Valhalla sa ujmete úlohy Eivora, neohrozeného vikingského bojovníka vychovaného na bájach o bitkách a sláve. Preskúmajte dynamický nádherný otvorený svet zasadený do brutálneho prostredia temného obdobia Anglicka v 9. storočí. Plundrujte svojich nepriateľov, budujte svoju osadu a zaobstarajte si politický vplyv na ceste za ziskom svojho miesta medzi bohmi v samotnej Valhalle.

  VLASTNÁ SÁGA
  Vďaka pokročilým RPG mechanikám môžete ovplyvniť vývoj vašej postavy a tým pádom utvárať svet okolo vás. S každým rozhodnutím, od politických aliancií cez bojovú stratégiu až k dialógom, budete sami strojcami svojej cesty ku sláve.

  Assassins Creed: Valhalla - Ultimate Edition

  INTUITÍVNY SÚBOJOVÝ SYSTÉM
  Valhalla ponúkne nemilosrdný štýl boja vikingských bojovníkov, od boja s dvomi jednoručnými zbraňami, ako sú sekery či meče, alebo jednou zbraňou a štítom. Nepriateľom môžete utnúť hlavy, zabiť ich z diaľky alebo ich nepozorovane zabíjať svojimi skrytými čepeľami.

  Assassin's Creed: Valhalla

  OTVORENÝ SVET Z TEMNEJ DOBY

  Od tajomných brehov Nórska sa vydáte do krásnych, ale nepriateľských kráľovstiev Anglicka. Viking z vás bude naplno, pretože nový Assassins Creed ponúkne všetko, čo k správnemu vikinskému životu patrí - rybárčenie, lovenie, hranie chlastacích hier a veľa ďalšieho.

  ac valhalla

  VELTE EPICKÝM NÁJAZDOM

  Skrz celé Anglicko môžete útočiť na saské vojsko a pevnosti. Svoj klan povediete v bitkách, pri drancovaní nepriateľského územia a ulovenú korisť prinesiete späť svojim ľuďom.

  valhalla

  BUDUJTE SVOJU VLASTNÚ OSADU

  Ak nebudete plieniť nepriateľské územia, čaká na vás výstavba a vylepšovanie vlastnej osady. Postavte si kasárne, kovárne, tetovacie salóny a ďalšie. Klan potrebuje nových členov a tie si zaraďte do svojej unikátnej družiny nájazdníkov, ktorú môžete zdieľať online so svojimi priateľmi, aby ju aj oni mohli použiť počas svojich nájazdov.

  valhala
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Assassins Creed: Valhalla!

Sledujte nás na instagrame