Assetto Corsa Ultimate Edition
PS4

19,99
Nákupom získate 0,80 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 7 rokov
Štítky: Auta
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 53697
 • Assetto Corsa: Ultimate Edition si plne zasluhuje prezývku „Váš závodný simulátor“, pretože kombinuje rýdzi závodný realizmus s dokonalou presnosťou, čo je vidieť na každej trati, ktorá pre túto hru kedy vyšla a vyjde. Okrem najnovšej aktualizovanej verzie hry Assetto Corsa obsahuje balíčky Prestige , tri balíčky Porsche, balíčky Red, ReadyToRace a Japanese plus DLC Ferrari 70th Anniversary Užite si tento prelomový závodný simulátor na maximum!

  HRA DOKONALE ŠITÁ NA MIERU
  Na výber máte 178 vozidiel vrátane špeciálnych edícií, reprodukovaných v spolupráci s tými najprestížnejšími automobilovými výrobcami, pričom každé vozidlo je autentické a jedinečné čo do vlastností aj ovládania. Obsahuje autá od spoločností Ferrari, Porsche, BMW, Audi, Lamborghini, Mclaren, Praga, Corvette, Maserati, Lotus a ďalších.
  Assetto Corsa Ultimate Edition (PS4)
  LEGENDÁRNE OKRUHY
  Tešiť sa môžete na známe trate vrátane Silverstone Circuit, Monza, Laguna Seca, Nürburgring-Nordschleife, Barcelona, Brands Hatch, Spa Francorchamps reprodukovaných pomocou technológie laserového skenovania, takže každý hrboľ, obrubník aj svah dokonale zodpovedajú skutočnej predlohe.
  Assetto Corsa Ultimate Edition (PS4)
  PRESNÁ FYZIKA
  Fyzika prináša nový rozmer autám aj tratiam – od vyjazdených plôšok na pneumatikách cez teplotné cykly po dynamickú simuláciu gumy usadenej na trati a reprodukovaných svetelných podmienok podľa geografických súradníc.
  Assetto Corsa Ultimate Edition (PS4)
  MNOHO ZÁVODNÝCH REŽIMOV
  Pusťte sa do kariéry, špeciálnych závodov a výziev. Kompletne nastaviteľné režimy pre jedného i viacerých hráčov, ako sú napríklad rýchle preteky, pretekárske víkendy vrátane cvičných pretekov, kvalifikačných pretekov, driftových výziev a ďalších!
  Assetto Corsa Ultimate Edition (PS4)
  TUNING A PROFILY DRIVER ASSIST
  Hra vám tiež umožní ešte hlbšie upraviť celkový závodný zážitok, pretože si môžete nastaviť všetko od vlastností auta po kolízne poškodenie. Hra bude vyhovovať hráčov všetkých schopnostných úrovní s ovládačom či podporovaným volantom.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Assetto Corsa Ultimate Edition? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

premiera, figurka, komiks, deadpoolandwolverine, deadpool, wolverine, xmen, funkopop
xzonesk, darček, starwars, starwarsoutlaws, milujemehry
ohrachalidech, 50letvideoher, dejiny, hernecitanie, vsetkoprehracov, LevelMagazin
vybusnakotatka, partyhra, kartovahra, netflix
ohsinoko, manga, banpresto, kadokawa, Taito, figurky, komiksy
soulsborne, sprievodca, hernecitanie, eldenring