Atlantis Collectors Edition (3+4)
PC

12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Štítky: Fantasy
Kód produktu: 13005
 • Tretí a štvrtý diel známej série
  Dve epické putovania skrz čas a kontinenty od Hoggarskej púšte po luxusný Palác Tisíc a jednej noci alebo do hlbín Atlantídy.; Šesťdesiat hodín 3D fantasy produkcie, so štylizovanou pre-renderovanou grafikou.; Úžasný hudobný sprievod zložený virtuóznymi umelcami.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 8,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry
  Cenná zbierka kombinujúc posledné dve epizódy úspešnej série Atlantis adventúr: Atlantis The New World & Atlantis Evolution. The New World: hrajte za mladého Egyptológa na jeho iniciačnej ceste troma vesmírmi... Evolution: Cestujte späť do roku 1904 ako fotoreportér a osloboďte ľudstvo Atlantídy od jeho skazenej minulosti. Tajomstvo zabudnutých svetov, sú odhalené...

  Atlantis 3: The New World
  Opäť budeme putovať na palubách lietajúcich korábov a navštevovať miesta. Príbeh začína narozdiel od predošlých dielov v blízkej budúcnosti a to v roku 2020. V úlohe pôvabnej Egyptolóžky sa vydáte hľadať stratenú metropolu vybudovanú starými Egypťanmi. Cesta vás zavedie až do srdca bájnej Atlantídy kde na vás bude čakať veľa nástrah a dobrodružstiev.

  Atlantis 4: Evolution
  Narozdiel od predošlého dielu sa tentokrát prenesieme trochu do minulosti, konkrétne do roku 1904. Hlavného hrdinu, mladého dobrodruha a fotografa Curtisa Quicka, zastihne behom návratu do New Yorku obrovský orkán a prenesie ho do srdca strateného mesta Atlantídy. V prostredí technologických zázrakov a prastarého náboženstva sa Curtis pokúsi pomôcť obyvateľom Atlantídy zvrhnúť temných bohov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame