Battle Mages: V znamení temnôt
PC

6,09
Nákupom získate 0,18 kreditov
Štítky: Fantasy, Real-time stratégie
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11537
 • 4 nové kampane, v nich sa dozviete ako vznikol konflikt medzi rasami; Nové mapy pre single i multiplayer; V každej kampani je unikátna postava hrdinu; Nové magické schopnosti - škola Čiernej mágie; Nové jednotky a vylepšenia, nová rasa (Trpaslíci) a dá sa hrať i za "Nemŕtvych"; Vylepšený systém inventára, nové rozhranie pre obchodovanie s predmetmi; Nové taktické možnosti pri ovládaní jednotiek; Striedanie dňa a noci, premeny počasia; Multiplayer cez LAN a Internet

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,4GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Od Veľkej bitky medzi Pánom Chaosu a silami Poriadku ubehlo viac než tisíc rokov. Z ľudí, elfov a trpaslíkov sa stali spojenci, zem Daenmor sa rozdelila na ríšu ľudí, elfov a trpasličie štóly. Aj škriatkovia zostali u svojich zvykov a pokračovali v nájazdoch a prepadoch, to sa ale podarilo ríšskej armáde potlačiť.
  Cech mágov, ktorému sa podarilo objaviť magické vlastnosti Kryštálov sa stala najsilnejšia organizácia novej ríše. Na veže cechov tak narazíte v Daenmore všade. Vďaka mágom, ktorý zbavili svet choroby nastal v Daenmore zlatý vek.
  Náš príbeh začína, keď je mladý adept vyslaný na službu do severnej časti ríše. Je to práve on, kto sa stane katalyzátorom udalostí, ktoré otrasú rádom, ktorý v Daenomre zavládol...

  Battle Mages: Sign of Darkness je samostatne hrateľný datadisk, ktorý hráča zavedie do doby dávno pred udalosťami z pôvodnej hry. Obsahuje štyri kampane, v ktorých hráč odhalí tajomstvá Enchanted Valley a bude čeliť zrade nachystanej elfmi, do boja ho povedú škriatkovia a stretne sa i s príšerami armády Chaosu.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame