Battlefield 2 Deluxe
PC

(10x)
10,50
Nákupom získate 0,32 kreditov
Štítky: FPS, Multiplayer
Kód produktu: 11410
 • Balenie obsahuje základnú hru (+ češtinu na CD) a datadisk Special Forces.

  aktuálny patch pre hru obsahujúci tiež balíčky máp "Armored Fury" a "Euro Force" nájdete tu

  12 máp v multiplayeri ;Rada zničitelných objektov ;Vylepšená AI

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, odskúšané na Win 7, procesor 1,7GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 2,3GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta s podporou Pixel Shader 1.4 vyskúšané sú aj grafické karty: GeForce 5700/5800/5900/5950/6200/6600/6800 alebo A

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  V hre Battlefield 2 majú hráči možnosť zvoliť si jednu z troch vojenských superveľmocí, USA, Čínu, alebo novú vzniknutú Koalíciu východu. Vyzbrojení najnovšími zbraňami, môžu hráči ovládať jeden z 30 dopravných prostriedkov a zúčastniť sa on-line najdôležitejších konfliktov, do ktorých môžu nasadiť aj 100 hráčov.

  Hra Battlefield 2 predstavuje rozsiahle a vykreslené prostredie, od mestských ulíc po zapadnuté lesy. Všetky mapy poskytujú vynikajúcu skúsenosť a sú zobrazené v meradle, ktoré zodpovedá počtu hráčov. Možnosti tímovej hry umožňujú hráčom akciu v prednej línii, v úlohe jedného z vojakov, alebo v zákulisí, pri riadení strategických útokov jednotky (v režime Commander). Pokiaľ sú hráči v hre úspešní, zvyšujú postupne svoju hodnosť až k tej najvyššej, generálskej, a získavajú nové zbrane, dopravné prostriedky, odznaky a ocenenia.

  Hra Battlefield 2 pochádza z dielne švédskych tvorcov spoločnosti Digital Illusions, ktorí sú podpísaní i pod pôvodnú hru Battlefield 1942. Spoločnosť Electronic Arts hru celosvetovo publikuje a distribuje pre PC pod značkou EA GAMES™.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (10)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Hodně muziky za málo peněz.

 Overený nákup

pokud hledate zabavu na dlouhy chvile s pratelema kupte a pustte se do online kooperace s prateli:-))

 Neoverený nákup

Nejlepší FPS všech dob.
Možná je to trochu odvážné tvrzení, ale dle mého názoru je to tak. Žádné jiné FPS nemá takovou hranost po takové době od vydání, protože tento žánr velmi rychle stárne dík spoustě nových nástupců. Ale Battlefield 2 je naprosto jedinečný díky svou náročností (nováček dá svůj první kill teprve po několika hodinách hraní) a také svým ranked systémem, který působí podobným efektem jako levelování wowku (za chvíli si budete říkat ještě pár killů/bodů a budu mít další hodnost + nové zbraně). Další skvělou vlastností je "nepřehlednost" no abych to upřesnil mrtví se stále spawnujou (oživují) a spěchají na nepřátelskou vlajku a tím vzniká krásná nepřehledná sytuace, kde nepřátelé na odstřel stále bezhlavě běží vstříc vaší palbě(takle vám to bude připadat asi po 10hodinách, ze začátku se spíš budete hrůzou potit kde se spawnete a následně naběhnete někomu na kudlu). No prostě nejlepší FPS všech dob, nepochopíte to dokud to nezkusíte.

 Neoverený nákup

hra nabizici sqely pozitek z multiplayer hrani v dobre grafice se sqelou hratelnosti.. vydrzi vas bavit dlouho ale nicim neprekvapi.. pokud si ji chcete koupit kvuli singleplayeru.. zapomente na ni..

 Neoverený nákup

Dobré střílení a spád hry, Stále ve střehu.

 Overený nákup

Skvělá zábava.Chytne a nepustí

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame