Battlefield 2 Special Forces
PC

37,80
Nákupom získate 0,76 kreditov
Štítky: FPS, Multiplayer
Kód produktu: 11531
 • nové skupiny - Navy Seals, SAS, Spetznas, MEC Special Forces, rebelské a povstalecké skupiny, každá s vlastnou výzbrojou a taktikou; 10 nových vozidiel, vrátane the Desert Raider, bojové ATV a Apache Longbow; Výzbroj a výstroj špeciálnych jednotiek vrátane kladiek a hákov, slzného plynu; Dynamické osvetlenie a videnie pri nízkej intenzite osvetlenia prináša nové taktické varianty; Rozšírený systém spustenia udalostí; On-line multiplayer pre 64 hráčov; podpora Voice-over IP

  Minimálne požiadavky

  vyžaduje hru Battlefield 2

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Battlefield 2 Special Forces™ prináša do populárnej hry nový prvok - najznámejšiu špeciálnu jednotku sveta. So svojimi špičkovými zbraňami, vybavením a vozidlami, zvádzajú tieto mini armádne boje o strategické vojenské ciele.
  Hráči si môžu vybrať jednu z 6 rôznych strán, sú tu Americké SEALs, Britské SAS, Ruský Spetznas, MEC a dve rôzne povstalecké skupiny. Zároveň sa im dostane do ruky špičkové vybavenie týchto jednotiek a 10 nových vozidiel.
  Pozmenený bol aj samotný enginme, ktorý napríklad počíta s prieraznosťou zbraní a materiálového zloženia predmetov, takže je potrebné si dobre premyslieť za čím sa budete kryť.
  V tímovej hre sa môžu hráči pustiť priamo do boja, alebo zostať na veliteľskom stanovisku a riadiť odtiaľ počínanie svojich spolubojovníkov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame