Battlefield Vietnam
PC

(8x)
6,09
Nákupom získate 0,18 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: FPS, Multiplayer
Kód produktu: 10918
 • Podpora multiplayeru bude ukončená k 1.6.2014

  Posádka vozidla môže plne využiť všetky zbrane na vozidlá a strieľať za jazdy alebo letu.; Preprava tankov a lodí vzduchom ("vzdušný most") dáva hre nové strategické možnosti.; Vojakov si môžete vyberať nielen podľa profesií ( medik, prieskumník, granátomet, inžinier), ale aj z niekoľkých podôb vojaka.; Ručné zbrane vrátene M-16, M-60 a AK47.; 2 tipy vrtuľníkov UH-1 Huey pre útok a transport.; Nové vykreslené objekty a realistické zvukové efekty

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, odskúšané na Win 7, procesor 900MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1,5GB voľno na disku, 16x CDROM, grafická karta Geforce 3 alebo vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Popadnite a nabíjajte svoju M-16 ku, oblečte si svoju ochranu vestu, je čas ponoriť sa do džungle v Battlefield Vietnam. Hráčska séria Battlefield nastúpila novou érou s viacerými zbraňami a s realistickými bitkami.

  Vaša jednotka je presunutá do Vietnamu a vy tak zažijete boj v džungli, na Ho Chi Minhovovej ulici a v meste Hue. Hrať budete môcť nielen za americké jednotky, ale môžete skúsiť i úlohu vojaka Severo-vietnamskej armády (NVA).

  Vietnamská vojna priniesla nové ničivé zbrane, ktoré sa dostanú do ruky nielen vám, navyše budete môcť riadiť i autentické americké a vietnamské vozidlá.

  Najväčším prínosom pre Američanov boli vo Vietname - vrtuľníky a lietadla. Rovnakú službu vykonajú i pre vás helikoptéry UH-1 Huye, CH-47 Chinook a stíhačky Phantom P4. Na zemi tanky M551. Strana NVA využíva naopak ruské tanky T-54 a Migy 21.

  Mnoho rôznorodých scenárov: Napr. veďte skupinu helikoptér Huey pri útoku na nepriateľské hniezdo. Zavolajte leteckú podporu alebo budete sami pilotovať lietadlo pri zhadzovaní napalmu. Budete kormidlovať loď po rieke v džungli. A samozrejme tiež zažívať súboje s tvárou tvár.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (8)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Moje 1.koupená hra. Pořád dobrá a kvalitní hra z řady Battlefield.

 Neoverený nákup

Ve své době král mulitplayerových stříleček, kterého překonal jen nový Battlefield

 Neoverený nákup

Doporučuji koupit ale pro ty co chcou hrat hodně dlouho hru se to nevyplatí.

 Neoverený nákup

Velmi dobrá hra a pro jednoho hráče jasná volba

 Neoverený nákup

Geniální a zábavná hra s atmosférou, daleko lepší než její předchůdce, z nějž si ale přeci jen zanechala některé neduhy - třeba nemožnost míření přes mířidla zbraně nebo podivný grafický engine. Singleplayer chybí, to ale není až taková škoda. MP je prostě precizní. Holt DICE :-)

 Overený nákup

Nejlepší datadisk k Battlefieldům obecně řekl bych. Třeba ty ke BF dvojce jen přicmrndávaly (a že jich bylo) a tahaly peníze z kapsy, ale BF Vietnam k BF1 skutečně něco PŘINÁŠÍ.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame