Battleground Europe: World War II Online
PC

12,19
Nákupom získate 0,24 kreditov
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12093
 • Vojna na internete!
  Hra obsahuje 30 dní hrania zadarmo

  Svet v rozlohe 354.000 štvorcových míľ.; Reálny fyzikálny model a model poškodenia.; 36.000 strategických objektov ako sú mosty, bunkre, samostatné budovy, továrne, ale i celé dedinky a mestá.; Nad 80 zbrani cez pušky, ťažké guľomety, tanky, lietadlá, protilietadlové jednotky a ďalšie.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, XP, procesor 1,2GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 32x CDROM, 56K Modem, K hraniu je nutné platiť mesačné poplatky (15USD) kreditnou kartou.

  Vojnový On-line titul, ktorý vás zavedie na vojnové bojisko západnej Európy v rokoch 1939-1942 a ponúka možnosť vziať do ruky zbraň a bojovať po boku desiatok tisíc ďalších hráčov v realistky pôsobiacom hernom svete v rozlohe 354.000 štvorcových míľ vytvorenom podľa dobových máp, ktorý je zaplnený 36.000 strategickými objektmi ako sú mosty, bunkre, samostatné budovy, továrne, ale nechýbajú ani celé mestá a dedinky.

  K dispozícií je i celá rada podľa skutočnosti vytvorených ovládateľných vozidiel a bojových prostriedkov vrátane tankov, lietadiel, džípov, obrnených vozidiel a nechýbajú ani lode. Podľa toho si zvolíte jednu z niekoľkých úloh a na základe úspechu v boji si naďalej budete budovať kariéru a postupovať na stále vyššiu pozíciu, a tím vylepšovať svoje vlastnosti a získavať nové schopnosti. To všetko je poháňané enginmom Unity 3D, ktorý okrem obrovského herného sveta ponúka i do značnej miery reálne fyzikálne modeli a modeli poškodenia.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Battleground Europe: World War II Online? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame