Bet on soldier
PC

(3x)
13,99
Nákupom získate 0,56 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11395
 • Na ceste turnajovým pavúkom musíte poraziť viac než 40 protivníkov.; Vojna pre pobavenie ľudí, všetko sa odohráva v masovom meradle.; Peniaze ako nástroj smrti a k prežitiu - musíte sádzať a zabíjať aby ste zarobili dosť peňazí na svoje prežitie. Bez peňazí nebudete mať za čo kúpiť štíty ani náboje.; Nelineárny príbeh s dvadsiatimi misiami v štyroch odlišných prostrediach (Aljaška, Európa, Nevada a Kuba), dva možné konce.; Viac než 40 rôznych zbraní - pištole, samopaly, brokovnice, útočné pušky, ťažký guľomet i raketomet.; Vyspelá umelá inteligencia – nepriatelia bojujú v skupinách a chránia ostatných svojím štítom. Spolubojovníci sa vám ponáhľajú na pomoc, keď sa ocitnete pod paľbou.; Multiplayer aj pre 32 hráčov rozdelených do 6 bojových tried, každý môže vsadiť na ktoréhokoľvek ďalšieho hráča.;

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 2,0GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 4,0GB voľno na disku, grafická karta s podporou pixel shader a vertex shader. nVidia GeForce 3 alebo GeForce 4Ti a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Už 80 rokov zúri vojna a na jej vedení sú smerované všetky prostriedky. Všetci sa buď sami zúčastnia boja, alebo eventuálne pracujú v zbrojnej výrobe. Boj už ale nie je len o prežití. Akoby zabíjania nebolo dosť, existuje televízna show v ktorej vojaci bojujú a vsádzajú, ktorý vojnu vyhrajú.
  A tu vstupujete do príbehu vy, ako Nolan Daneworth. Na svoju minulosť by ste najradšej zabudli, je plná pútok a bojov, ktoré vám pripadajú ako zlý sen. Sen ktorý sa premení na nočnú moru keď nájdete svoju snúbenicu brutálne zavraždenú a jediná stopa smeruje k víťazom súťaže Bet on soldier - bratom Boryenkovým.
  V zúfalej túžbe po pomste sa prihlasité do turnaja Bet on Soldier a musíte sa prebiť až k súbojom s jeho šampiónmi. Že to nebude jednoduché, na to môžete vsadiť život.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (3)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • - Velká volnost ve výběru brnění zbraní atd..
  • - Zvučné jméno hlavního hrdiny.
  • - Český dabing.
  • - souboje se šampiony má být hlavní klad té hry, a při tom soupeř většinou stojí s kulometem střílí po vás, a vy po něm. Vždy stejná taktika.

  Pokud koupíte tuto hru neproděláte. Určitě vás na pár hodin zabaví a místy i nadchne.

  (Xzone.cz)
  Overený nákup
  • -I kdyz se to v dobe her jako Crysis muze zdatabsurdni, ve sve dobe to byla jedna z nejlepe vypadajicich her
  • -volnost co se tyce do vyberu vyzbroje, protivniku a pomocniku
  • -v dnesni dobe nezaujme grafika
  • -obcas pomale tempo

  Pokud si tuto hru koupite, neprohloupite, hru rozbehnete i na slabem pocitaci a prijeme si zkratite jinak dlouhe odpoledne

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Drsné Sci-fi prostředí.

  • Grafika dobrá v rámci možností doby vydání (2005)
  • Průmyslové pojetí zabíjení nesedne každému, nejen pojetí ale i příběh..zpočátku pracujete v TOVÁRNĚ na zbraně..je takový průmyslový.

  • Postupně proti vám nastupují různí žoldáci v rámci onoho v popisku zmíněného systému 'zábavního' průmyslu. A je to časem NUDA, chvílemi jsem si připadal jako v The Club, chvílemi jako v cyrodiilské Aréně, jediné co hru v mých očích zachraňuje je ono povedené sci-fi prostředí a relativní volnost.

  BoS je hra, která mě prostě nezaujala svým konceptem, ale můžou mezi vámi být i lidé, kterým takovýto jednoduchý 'závodní' deathmatch styl vyhovuje.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet