Big Pharma Special Edition
SWITCH

37.99
Nákupom získate 1.14 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Logické, Nemocnica


 • Čo keby ste mali moc zbaviť svet choroby, zlepšiť život miliónov ľudí, zmierniť utrpenie a uzdraviť chorých ... a poriadne si na tom namastiť kapsu? Ako riaditeľ vlastného farmaceutického konglomerátu túto moc máte vo svojich rukách. Použijete ju k dobru? Byť úplne altruistický nemusí byť práve ten najlepší obchodný plán. Nepohodlná pravda (neexistuje na to mastička?) Je taká, že niektoré lieky sú výnosnejšie než iné a že choroba je dobrá pre obchod.

  NEVIDITEĽNÁ RUKA TRHU
  Big Pharma je sčasti obchodný simulátor, sčasti logistická hádanka. Pracovať v laboratóriu na zdokonalení liekov je jedna vec, ale premeniť všetku tú vedu v tvrdú menu znamená prizvať k tomuto problému technickú a obchodnú myseľ. Továrenské priestory sú drahé a tie hogofogo nové aglomerátory a centrifúgy sa vedľa seba nie vždy pekne zmestia.

  Big Pharma Special Edition

  NIE STE V TOM SAMI
  Konkurenčné korporácie, ktoré vás chcú vyhnať z odboru, majú vlastnú sadu liekov a liečebných metód. A potom je tu dynamický a premenlivý trh, čo znamená, že vaše úžasné lieky na prechladnutie a chrípku z minulej zimy sa nebudú predávať tak dobre teraz, keď udreli letné horúčavy. Kdeže mám ten opaľovací krém proti vráskam?

  SIMULÁTOR LÉKÁRNY
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Big Pharma Special Edition!