Black and White 2
PC

(3x)
15,99
Nákupom získate 0,48 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Kód produktu: 11294
 • Objavujte a používajte nové prostriedky, ako zemetrasenie a sopky, ktoré spôsobia vznik lávových riek. ;Zvoľte si svoju pomocnú postavu, ktorá Vám najlepšie vyhovuje. V ponuke je napr. Opica, Krava, Lev a ďalšie. ;Preskúmajte a vytvorte nové formy zbraní, od mečov a lukov po obliehajúce stroje. Postavte svoje vlastné obranné brány a valy. ;Vytvorte a riaďte obrovské a rôznorodé armády. ;Vytvorte osady s domami, farmami a ďalšími stavbami, napr. fontánami a záhradami (pokiaľ vystupujete v úlohe boha) alebo sklady a gilotíny (ste diabol). ;Použite rôzne prostriedky k trénovaniu a zlepšovaniu schopností zvieracích postáv. "Húlky", biče, alebo si vytvorte svoje vlastné. ;Rôzne druhy počasia, napr. dážď, sneh, mrholenie a hmla. ;Cesta vedie s 10 zemami, pričom v každej z nich žije päť kmeňov.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, odskúšané na Win 7, procesor 1,6GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3,5GB voľno na disku, DVDROM, Grafická karta s podporou Pixel Shader 1.1. podporované sú karty: nVidia GeForce4 Ti, GeForce FX, GeForce 6200 a vyššie

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Dobre známy tvorca hier Peter Molyneux, je podpísaný i pod hru Black & White 2, ktorá je pokračovaním obľúbeného hitu Black & White. V tejto strategickej hre vystupuje hráč v úlohe silného boha, ktorý hľadá svojich prívržencov. Na svojej ceste sa dostane do rôznych zemí, v nich žije domorodské obyvateľstvo. S pomocou svojej zvieracej postavy musí získať rešpekt a úctu. Ako to dosiahne, či metódou cukru, alebo biča, je na Vás.

  Hráč bude musieť učiniť zásadné rozhodnutie. Ak sa Vám podarí obyvateľov zeme presvedčiť, že ste boh, budete sa musieť rozhodnúť, či sa o svojich zverencov budete dobre starať, stavať pre nich krásne a bezpečné mesta, alebo zvolíte cestu násilnej vlády a roztrúsite vojnu a smrť.

  Pôvodné obyvateľstvo buď môže žiť ďalej v miery, alebo sa rozdelí na armády, z nich každá sa bude snažiť ovládnuť zem.

  Vaša zvieracia postava bude prevádzať Vaše rozkazy a priania. Pomôže Vám vystavať mestá, alebo naopak šíriť skazu. Postava sa od pôvodnej hry veľmi rozvinula a vystupuje v úlohe vojenského vodcu. Môže sa naučiť aj rôzne stratégie, viesť armády do bitky, a je výborne vyzbrojená útočnými i obrannými pomôckami.

  Svet Black & White je Váš. Ale nezabudnite – ak chcete mier, pripravte sa na vojnu. Rozpútajte vojnu a bitky, alebo použite svoje schopnosti k budovaniu mieru.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (3)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Tato hra mě příliš nebavila a to i přes to, že strategie mám velmi rád.Více spádu a atraktivnější úkoly by neuškodily

 Neoverený nákup

'bre pokracovani se snadnym ovladanim.. 'brou hratelnosti.. grafikou.. zviratkem ktere si muzete vychovat k obrazu svemu.. a nove boje!

 Neoverený nákup

Hra má opravdu hodně plusů,ale bohužel taky pár zásadních mínusů,ale ty ji naštěstí na kolena nesrazí,tudíž ja koupi za 499 kč rozhodně doporučuju(já koupil za 1399 a stejně nelituju)

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame