Blitzkrieg Anthology
PC

(5x)
6,09
Nákupom získate 0,18 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Real-time stratégie, Svetová vojna
Kód produktu: 11419
 • Pôvodná Blitzkrieg s troma datadiskami (Burning Horizon a Rolling Thunder + najnovším dodatkom Iron Division.)

  Blitzkrieg:

  Historicky presné bitky sa odohrávajú v rôznych ročných obdobiach a za rôznych prírodných podmienok v interaktívnom 3D prostredí.; Viac než 200 druhov vozidiel a techniky, viac než 40 druhov pašákov; 250 typov budov a objektov; Tri vojnové kampane (viac než 80 misií) zahrňujúce obdobie v rokoch 1939 až 1945; Obrovské jednotky (vlaky, pobrežné delostrelectvo); Armády rôznych národov (Francúzska, Talianska, Poľská, Nemecká...); Všetky objekty v hre sa dajú zničiť; Možnosť stavby mostov, stavby, pokladanie mín, povolávanie záložných jednotiek a vzdušné podpory; Editor scenárov.

  Burning Horizon:
  kampaň s 18 misiami: Rommelové slávne bitky - Ardeny, Tripolis, Tobruk, El Alamein, Sicília, Deň D.; 8 samostatných misií ako Singapur, Barma alebo Narvik.; Nový národ: Japonci; 50 nových jednotiek napr. tanky Chi Ha a Pz IV H, Japonská Zera, bombardéry Blenheim a Vickers, Afrika Korps, Americké námorníctvo, Austrálska pechota. Nové budovy a terénne prvky.; Vylepšená AI: nepriateľ vyhľadáva slabé miesta, účelne využíva letectvo a odkladá mínové polia...; Rôznorodé ciele - vylodenie, evakuácie, tajné misie, obrana, protiútoky, atentáty.; Všetky misie sú pred-pripravené; Samostatne hrateľný datadisk - nepotrebujete pôvodný Blitzkrieg.

  Rolling Thunder:
  ; Nové strhujúce kampane s 18 misiami s americkou Legendou zvanou Patton; 8 singleplayerových máp; Nové bojové miesta; Nové pešie jednotky

  Iron Division:
  ; Ďalších 20 máp (16 misií + 4 multiplayerové mapy); Grey Tigers: 5 misií; Carthage 43: 2 misie; Tank School: 4 misie; Budapešť 1944: bonusová kampaň k pôvodnému Blitzkriegu; Štvorica multiplayerových máp pre datadisk Rolling Thunder

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 500MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 2,4GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia GeForce 2MX a vyššia alebo Ati Radeon 7500 a vyššia.po inštalácií je potrebné nainštalov

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Originálna hra Blitzkrieg vrátane predošlých datadiskov Burning Horizon a Rolling Thunder + najnovším dodatkom Iron Division.

  Blitzkrieg je realtime stratégia z obdobia 2. svetovej vojny. Staňte sa veliteľom ruských, nemeckých alebo spojeneckých jednotiek. Pripravte sa na strategické bitky v realistickom 3D teréne, v ktorom je najdôležitejším prvkom premyslená taktika.

  Burning Horizon ponúka 18 rozsiahlych misií súvisiacich s postavou generála Rommela. Dostanete sa tak k bitke v Ardenách, u Tripolisu, Tobruku, El Alameinu, bitka o Sicíliu a samozrejme k Normandií. Okrem kampane je tu i ďalších 8 samostatných misií a ďalší národ - Japonci.

  Rolling Thunder Fanúšikovia série Blitzkrieg sa tentoraz môžu tešiť na kampaň, kde prevezmú úlohu slávneho amerického generála Pattona a vojska americkej armády na bojovej ceste skrz 7 zemí. Súčasťou kampane je mimo iná operácia nazvaná Husky a množstvo ďalších historických udalosti.

  Iron Division je najnovším bonusom s kampaňami zasiahnutých do Maďarska a navyše s prídavnými mapami k predchádzajúcemu oficiálnemu datadisku Rolling Thunder.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (5)
Pridať hodnotenie

 Overený nákup

Hra ke které se vracím a hraji ji stále dokola + multiplayerové řežby.Jinak pro majkla co psal recenzi pode mnou.Opravný patch funguje,takže chybu hledej jinde,po opatchování hra jede bez sebemnších problémů

 Neoverený nákup

mohla by být dobrá kdyby fungovala

 Neoverený nákup

Skvělé vydání Blitzkriegu s jeho datadisky.

 Neoverený nákup

Za tu cenu 4 hry je fantastické...takže nadprůměr.

 Neoverený nákup

Vzhledem k popsaným problémů - průměr

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame