Call of Duty: Black Ops 4
PS4

5,99
 • 5,99 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: FPS, Krvavé, Vojenské
Kód produktu: 27940
Hra je tiež dostupná pre:  XBOX
 • Call of Duty: Black Ops je späť so svojím štvrtým dielom, ktorý prináša skvelý multiplayer, najväčší Zombie mód v histórii série, ktorý prinesie hneď tri plné nemŕtve dobrodružstva hneď pri štarte a Blackout mód, v ktorom sa dočkáme masívneho battle royale. Blackout ponúkne najväčšiu Call of Duty mapu v histórii, ikonické Black Ops súboje, postavy, lokácie a zbrane z celej série.

  TAKTICKÝ MULTIPLAYER
  Multiplayer v Black Ops 4 posúva pomyselnú latku zase o niečo viac, prináša ten najlepší možný zážitok, ktorý sme doteraz v sérii mohli nájsť. V multiplayeri bude záležať len na vás a vašich voľbách. Postupne môžete skúmať jednotlivých špecialistov a ich herný štýl. Návrat oslavuje "Pick 10 Create-a-Class" systém, takže váš špecialista môže byť utvorený presne podľa vás.

  Black Ops série v známych prostrediach a bude len na vás, či zostanete ako posledný nažive.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 8/10

Fanoušci Call of Duty nemají nad čím váhat, pro ně jsou Black Ops 4 jasnou volbou. Ostatní sice může mrzet absence singleplayerové kampaně, vynahradí jim to rozsáhlý Zombies mód a dobře zpracovaný Battle Royale v podobě režimu Blackout.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Call of Duty: Black Ops 4!

Sledujte nás na instagrame